Телеоператор Ланет.TV як альтернатива супутниковому ТБ p

02.12.2019, 13:25
Телеоператор Ланет.TV як альтернатива супутниковому ТБ - Фото

З Ланет.TV ви можете дивитися онлайн українські телеканали за помірну плату будь-де та будь-коли

На правах реклами

Останні новини супутникового телебачення в Україні повідомляють, що початок 2020 року ознаменовано запуском процедури кодування супутникового сигналу.

Після цього транслювати українські телеканали зможе тільки офіційний телевізійний оператор. Провайдери супутникового телебачення в Україні, які раніше транслювали ТВ через супутникову тарілку безкоштовно, тепер будуть стягувати щомісячну абонплату з користувачів. В іншому випадку, вони не зможуть дивитися українські ТВ-канали.

Представники медіа груп повідомляють, що така вимушена міра застосовується для захисту прав інтелектуальної власності та боротьби з піратством. А також ТБ-канали бачать в кодуванні супутникового сигналу можливість технологічного розвитку. В європейських країнах платне ТБ давно є нормою. Очікується, що і в Україні це значно підвищить якість телепередач, з'являться інвестиції для нових шоу, фільмів і серіалів.

Які варіанти існують для користувачів, котрі не хочуть платити за канали супутникового ТБ? По-перше, є ефірне Т2-телебачення. Але тут доведеться трохи повозитися: купити ресивер, підключити та налаштувати. Мінуси – в додаткових витратах і в обмеженому списку каналів, плюси – у відсутності щомісячної абонплати.

Не чекайте, коли нові параметри супутникового ТБ почнуть діяти, підготуйтеся заздалегідь. Якщо все ж вирішили продовжувати дивитися супутникові канали – оберіть офіційного телевізійного оператора, укладіть з ним договір, після чого отримаєте всі необхідні налаштування та рекомендації. Так, в Інтернеті представлені частоти супутникових каналів 2019 в Україні, але спроба налаштувати їх самостійно без пристроїв для декодування нічого не дасть. І вже з січня наступного року дивитися онлайн СТБ, Новий канал, Інтер, 1+1, ICTV, М1, М2, Ентер-фільм, 2+2, НЛО TV та інші безкоштовно буде неможливо.

Немає сигналу на супутнику, що робити?

Якщо вам не підходять перераховані вище варіанти, залишається переходити на ТБ онлайн. Варто відзначити, що це найсучасніший метод перегляду телеканалів, окрім того, вже майже в кожному будинку та квартирі підключений Інтернет. Супутникове ТБ й онлайн-телебачення – це як віник і пилосос: їх можна використовувати для прибирання, але, погодьтеся, другий варіант набагато зручніший. Вже давно можна переглядати всі українські канали онлайн, потрібно тільки вибрати сервіс.

Ланет.TV – це сервіс для перегляду широкого списку українських і зарубіжних телеканалів. Телебачення через Інтернет – це сучасне рішення, яке не вимагає від користувача часу на те, щоб шукати і запроваджувати нові частоти українських каналів.

Окрім цього онлайн-телебачення від Ланет.TV має ще цілий ряд переваг:

  1. Ідеальний зміст ТВ-контенту: ви можете дивитися IPTV українські, регіональні та закордонні ТВ-канали.
  2. Можливість в будь-який момент переглянути програму телепередач і короткий опис того, що транслюється на каналі.
  3. Доступність на всіх пристроях – українські канали онлайн для Андроїд на смартфоні або планшеті, на телевізорі, не кажучи вже про монітор комп'ютера.
  4. Наявність додаткових можливостей – батьківський контроль і відгуки про телепередачі та фільми.
  5. Жодних додаткових кабелів, тюнерів чи карток – лише наявний інтернет-кабель або WI-FI.

З Ланет.TV ви можете дивитися онлайн українські телеканали за помірну плату будь-де та будь-коли, користуючись Інтернетом від будь-якого провайдера.

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИнструментЧьи фамилии вы увидите в бюллетенях завтра, когда придете на выборы