ТАС24 Бізнес оновив популярний кредитний продукт p

31.07.2019, 14:58
ТАС24 Бізнес оновив популярний кредитний продукт - Фото

Сьогодні ТАС24 Бізнес вивів на ринок новий вид Кредиту на розвиток бізнесу з максимальними сумами до 10 млн грн для юридичних осіб і 5 млн грн для ФОП

На правах реклами

Кредит на розвиток бізнесу - флагманський продукт ТАС24 Бізнес, який користується найбільшим попитом серед ФОПів і юридичних осіб. Тому що він:

  • дає свободу: може бути спрямований на будь-які потреби бізнесу

  • абсолютно простий: щомісячна ставка 1,99% 

  • дуже швидкий: рішення про видачу приймається за 24 години

  • ідеально зручний: в 100%-ному онлайн форматі без жодного візиту до відділення

  • тривалий і гнучкий: термін до 36 місяців з можливістю дострокового погашення без додаткових комісій

Відтепер Кредит на розвиток бізнесу може бути не тільки беззаставним, а й із заставою. Ця нова опція дозволяє збільшити суму кредиту. В заставу приймаються автомобілі та квартири. Наявність застави дозволила збільшити максимальні суми кредитування до 10 млн грн для юридичних осіб і до 5 млн грн для ФОПів. Всі інші умови Кредиту на розвиток бізнесу залишаються такими само, як і для беззаставних кредитів. А процедура оформлення заставного кредиту стала майже такою ж простою, як і беззаставного. При цьому зберігається основна характерна риса ТАС24 Бізнес - 100% онлайн формат.

“Ми постійно впроваджуємо корисні інновації, щоб зробити кредити більш доступними, зручними і максимально задовольнити всі потреби представників малого та середнього бізнесу. Новий вид Кредиту на розвиток бізнесу створений для тих, хто бажає отримати суму більшу, ніж в беззаставних кредитах, і отримати її швидко, в форматі онлайн та з мінімальним пакетом документів. Саме тому наша новація складається з двох частин - збільшення максимальних сум і спрощення процедури оформлення заставних кредитів. Впевнений, що цей продукт стане ідеальним рішенням для багатьох бізнесів - від ФОПів до юридичних осіб,” - коментує Олександр Ніколенко, керівник ТАС24 Бізнес, першого онлайн банку для малого та середнього бізнесу.

Подайте заявку на отримання Кредиту на розвиток бізнесу просто зараз - можливо Ви чекали саме на нього?

Ліцензія НБУ №84 від 25.10.2011 р.

 

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииНе на того напали. Кто такой Сергей Стерненко. Часть II