ТАС24 Бізнес: кредити для бізнесу під заставу за 3 дні p

15.10.2019, 15:07
ТАС24 Бізнес: кредити для бізнесу під заставу за 3 дні - Фото

На правах реклами

Юридичні особи та ФОПи, у яких є автомобілі, квартири, вбудована комерційна нерухомість (магазини, склади, майстерні та ін.) тепер можуть отримати Кредит на Розвиток Бізнесу під заставу майна всього за 3 дні з моменту подання документів в ТАС24 Бізнес. Це зручне і вигідне рішення для оперативного фінансування будь-яких потреб бізнесу. Процедура оформлення проста, легка і швидка — ТАС24 Бізнес на сьогодні єдиний банк, який оформлює кредити під заставу автомобіля до 500 000 грн без нотаріального посвідчення. 

У вересні 2019 ТАС24 Бізнес почав видавати представникам малого та середнього бізнесу кредити під заставу. Це стало можливим завдяки оновленню найпопулярнішого продукту — Кредиту на Розвиток Бізнесу. Наявність заставного майна дозволяє видавати збільшені суми кредитів навіть при відносно низькому рівні оборотів по рахунку. 

Умови заставного Кредиту на Розвиток Бізнесу:

  • максимальні суми: 10 000 000 грн для юридичних осіб, 5 000 000 для ФОП
  • щомісячна комісія - 1,59%
  • комісія за видачу - 4,9%
  • термін кредитування - до 36 місяців

Залишайте заявку на отримання заставного Кредиту на Розвиток Бізнесу прямо зараз!

«Всі наші корисні інновації завжди спрямовані на збільшення можливостей представників малого та середнього бізнесу в отриманні доступного, зручного та швидкого фінансування. Окрім створення спеціальних продуктів під потреби МСБ ми приділяємо значну увагу процесу взаємодії клієнтів з нами. Ми розуміємо наскільки для бізнесу важливі зручність, швидкість, відсутність бюрократії та можливість зробити всі операції онлайн. Саме тому ми розробили нову спрощену процедуру заставного кредитування, яка дозволяє приймати рішення швидко і з мінімальним пакетом документів. Так, наприклад, рішення про видачу кредиту під заставу автомобіля ми тепер приймаємо за 24 години», — коментує Олександр Ніколенко, керівник ТАС24 Бізнес, першого онлайн-банку для малого та середнього бізнесу.

Ліцензія НБУ №84 від 25.10.2011 р.

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииСмерть доктора Басика. История медика, который покончил с собой после коронавируса