RU

ТАС24 Бізнес - ідеальне онлайн-рішення для МСБ на час карантину та після нього p

09.04.2020, 09:00
ТАС24 Бізнес - ідеальне онлайн-рішення для МСБ на час карантину та після нього - Фото

На правах спонсорства

Банківське обслуговування в період жорстких карантинних обмежень - одне з найболісніших питань. Банки обмежують години обслуговування, згортають роботу відділень, і банально доїхати до фінустанови сьогодні – ще той виклик. Тим ціннішими стають якісні банківські сервіси онлайн, особливо ті, котрі забезпечують потреби не тільки фізосіб, але й малого та середнього бізнесу. Відповідаючи на виклик часу, ТАСКОМБАНК оновив та розширив функціонал свого онлайн-банкінгу ТАС24 Бізнес, надавши можливість клієнтам не тільки управляти фінансами не виходячи з дому, але й отримувати фінансування. Отже, що ж можна зробити в оновленому ТАС24 Бізнес, та чи реально стати клієнтом банку, не виходячи з дому?

Оскільки первинна ідентифікація онлайн поки ще неможлива, перший контакт з клієнтом як і раніше - очний. Але не у  відділенні. Після простої реєстрації та анкетування в клієнт-банку ТАС24 Бізнес, потенційному клієнту залишається просто дочекатися представника банку, який приїде за вказаною адресою вже з готовою.анкетою та безкоштовною карткою для Бізнесу з paypass. Картка активується разом із рахунком після підписання анкети. До речі, банк безкоштовно відкриває поточні рахунки одразу в трьох валютах: гривня, долар США і євро.

На цьому необхідність спілкуватися з людьми закінчується, і можна переходити на повну фінансову “самоізоляцію”. Користуватися всіма без виключень функціями онлайн — із браузера чи за допомогою додатка у смартфоні (версії для IOS та Android).

Для входу в клієнт-банк передбачено низку варіантів авторизації: за допомогою номера телефона, e-mail та сканування QR-коду з мобільного додатку ТАС24 Бізнес.

Зручно, що є можливість переключатися між пристроями, не втрачаючи проміжних результатів роботи. Наприклад, якщо ви працюєте з телефону, але потім повернулися до комп’ютера, достатньо відсканувати QR-код, і веб-версія завантажиться саме там, де ви в мобільному.

Якщо ви  керуєте кількома компаніями та їх рахунки відкриті в ТАС24 Бізнес, для вас доступна функція переключення між компаніями без проведення додаткової авторизації. В телефоні переключення між акаунтами взагалі здійснюється звичним для всіх свайпом. Іншими словами, немає необхідності під кожну компанію вигадувати окремий логін та пароль, одна людина - один акаунт і байдуже скільки компаній знаходиться на обслуговуванні в банку.

Набір функцій містить як найбільш популярні, вже відомі користувачам за іншими банками, так і деякі новинки. Стандартні — це перегляд балансу та руху коштів по рахунках, платежі в гривні та в іноземних валютах, платежі в бюджет та подання звітності в податкову. Та навіть такі прості операції були вдосконалені.

Наприклад, платежі. Інтерфейс розроблено в першу чергу для зручного та зрозумілого створення платежу.

Система підтягує реквізити контрагента, з яким клієнт вже працював, та перевіряє правильність введення нових. Особливо актуально це нині з огляду на використання рахунків у форматі IBAN, що стали обов’язковими з лютого 2020 року — вони довгі та повинні вказуватися без проміжків, тому легко помилитися. За необхідності автоматично розраховується сума ПДВ, яка також відображається у призначенні платежу. У разі платежу в бюджет, система регулярно оновлює бази рахунків та знає куди платити.

Крім того, скоро з’явиться ще один інноваційний функціонал — перевірка контрагента щодо його добросовісності. Якщо ви плануєте переказати кошти новому партнеру, за допомогою сервісу VKURSI система перевірить, чи немає в контрагента податкових боргів, судових справ, санкцій та інших негативних статусів. Додатково можна буде замовити розширене досьє на потенційного партнера.

Для ФОП є окрема унікальна для українського ринку послуга — оплата з рахунку на картку фізичної особи будь-якого банку без вказування додаткових реквізитів. Достатньо ввести номер картки та вказати, скільки і з якого рахунку переказати коштів. Вводити ім’я чи прізвище не потрібно.

Ще одна розширена опція - вибір варіанту підтвердження платежу та інших операцій. Крім класичних ОТП-паролів у вигляді СМС на телефон чи на e-mail, також є можливість підтвердити платіж QR-кодом чи ЕЦП будь-якого АЦСК України, чи-то АЦСК ГФС, чи-то будь-якого іншого акредитованого центру сертифікації ключів. З метою безпеки є також можливість встановлювати ліміти операцій на кожен варіант підтвердження.

Онлайн організоване навіть кредитування. Тож, отримати кредит на суму до 2 млн грн можна без відвідування відділення. Позику можна отримати на розвиток бізнесу чи на поповнення оборотних коштів, також пропонується відкрити кредитний ліміт на поточний рахунок. Все, що потрібно — це надати довідки/виписки з рахунків та фінансову звітність (чи фінансову декларацію у разі спрощеної системи оподаткування клієнта).

«Однією з основних переваг залишаються технології ТАС24 Бізнес, що дозволяють нашим клієнтам подавати заявки з документами на кредитування та підписувати договори ЕЦП виключно онлайн, без відвідування банку. Це робить кредитування простим та доступним, зберігаючи масу часу для важливих бізнес-завдань та процесів», — підкреслює Сергій Бочаров, керівник ТАС24 Бізнес, першого онлайн-банку для МСБ, Заступник Голови Правління ТАСКОМБАНКУ.

Проте, ТАС24 Бізнес вирішив не обмежуватись лише онлайн-функціоналом та вже робить кроки в напрямку майбутнього банкінгу — а саме, банківських екосистем. Власне, функціонал для ведення бізнесу в одному пакеті — це вже частина екосистеми. Але банк пішов далі й міркує над створенням партнерської мережі, завдяки якій можна буде придбати/продати що завгодно. Також на основі цієї мережі планується створення платформи лояльності — одні клієнти банку зможуть отримувати знижки при покупці товарів чи послуг в інших клієнтів банку.

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини