#Свідома – жінка, дія, країна pr

14.06.2019, 12:27
#Свідома – жінка, дія, країна - Фото

На правах реклами

Сучасна українська жінка. Хто вона? Як гармонійно поєднувати різні аспекти життя? Як досягти своїх цілей? У чому рецепт успіху? Відповіді на ці та інші запитання намагалися знайти 12 червня під час публічної презентації проекту #СВІДОМА, ініційованого громадською організацією «ПРОЗОРИЙ ВИБІР».

«Підґрунтям виникнення проекту є історії численних жінок, які всупереч життєвим негараздам досягали успіху. Головна мета – підтримати, мотивувати та консолідувати їх шляхом обговорення особистих перемог і поразок», - наголосила  Юлія Сергеєва, автор проекту, адвокат і правозахисниця. Тож ця ініціатива дає можливість жінкам знайти однодумців і відповісти на запитання, типові для представниць різних соціальних верств: жіночність, поєднання кар'єри і особистого життя, дотриманя соціальних гарантій, подолання дискримінації за ознакою статі. Примітно, що долучитися до проекту можна через Facebook або Instagram. Кожна бажаюча має можливість поділитися своєю унікальною історією з хештегом #СВІДОМА. Найбільш вражаючих і мотивуючих авторів визначать наступного місяця. У якості нагороди – професійна фотосесія, публікація історії у ЗМІ та призи від партнерів.

Прикладом для учасниць проекту мають стати його амбасадори – найяскравіші особистості, які і визначать переможниць.  Звісно ж, обличчям проекту стали успішні українки: співзасновниця організації, благодійниця та мандрівниця Oльга Сергеєва, теле- та радіоведуча Юлія Бурковська, засновниця Проекту GOROD «S», теле- та радіоведуча Сніжана Єгорова, Президент Міжнародної громадської організації «Жінка III тисячоліття» Лідія Лісімова, адвокат Катерина Власюк, параолімпійська чемпіонка Світлана Трифонова, телеведуча, депутат Сумської районної ради Анна Валевська, перша закордонна амбасадор Тетяна Дороніна з Лондону. Лідерка партії «Соціальна справедливість», депутат Київської міської ради Алла Шлапак, зазначила: «В Юлі я пізнала себе. Вона так само розривається між роботою і сином, як я колись. Сумує і хоче бути поряд з дитиною і приділяти йому увагу, але разом з тим, наявність маленької дитини величезний стимул, розвиватися, не зупинятися, шукати рецепт успіху. Не просто шукати, а створювати, як і ті жінки, які сьогодні тут зібралися».

Попри те, що цільовою аудиторією проекту є представниці прекрасної статі,  його амбасадорами і членами журі є також і чоловіки. Кожен з них має особисте бачення проекту. Андрій Куликов, знаковий український журналіст, теле- та радіо- ведучий, традиційно підтримує проекти організації #CВІДОМЕБАТЬКІВСТВО та #CВІДОМА. Олександр Кузьма, директор підприємства «Українська бронетехніка», наголосив, що в сучасних суспільно-політичних умовах, жінка залишається берегинею домашнього вогнища, символом родини. Проте притаманні їй мудрість і стресостійкість дозволяють успішно працювати і в політиці, і в бізнесі. Схожої точки зору дотримується і Андрій Ніколаєнко, голова ради директорів компанії «Велта», політик та дипломат, голова «Федерації бейсболу та софтболу України»: «Суспільство повинне подолати стереотипні уявлення про жінок як слабку стать. Запорука успішного розвитку України – причетність до її розбудови більшої кількості прекрасних представниць. Я завжди підтримував та підтримуватиму і надалі, конструктивні жіночі соціальні проекти».

Спільним у виступах амбасадорів і членів журі стало бачення поняття «гендерна рівність», яка є не стільки юридичним питанням і зрівнянням прав чоловіків і жінок, стільки забезпеченням гармонійних умов для всебічного розвитку і взаємодії обох статей на благо окремих індивідів, суспільства і держави. І проект #СВІДОМА є першим кроком на шляху до цього.

Втілювати його в життя кожна учасниця планує по-своєму. Мандрівниця Ольга Сергеєва своє покликання бачить у допомозі людям похилого віку. За її словами, вони помирають не від старості, а від самотності. І подолати її можуть непомітні для пересічного українця речі, як то святкові привітальні листівки. В іншій сфері себе бачить параолімпійська чемпіонка Світлана Трифонова, яка тривалий час займається реабілітацією людей після надскладних травм: «Я ціную, все що маю. Саме тому прагну допомагати всім, хто цього потребує. І велике задоволення отримую від досягнень своїх підопічних».

Досвід та креативність ініціаторів та вражаючий склад амбасадорів проекту #СВІДОМА дозволяє припускати наявність прогресивних і вражаючих шляхів його розвитку та подальших перспектив, у чому під час презентації запевнила Юлія Сергеєва. І поки представники громадської організації «ПРОЗОРИЙ ВИБІР» готуватимуть нові приємні сюрпризи, усі з нетерпінням чекатимуть імена трійки переможниць проекту #СВІДОМА.

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

LIGA радниківНевидимая власть. Зачем руководству страны 500 советников и помощников