RU

Суд підтвердив борг "Богдан Моторс" в 1,64 мільярди перед Укрексімбанком p

28.04.2021, 18:30
Суд підтвердив борг

На правах реклами

Господарський суд Дніпропетровської області розглянув матеріали справи про банкрутство приватного акціонерного товариства "Автомобільна Компанія "Богдан Моторс" та затвердив реєстр вимог кредиторів. Борг перед Укрексімбанком судом визнано в розмірі 1,64 млрд грн., з них 748 млн забезпечені заставою майна боржника. Провадження у справі про банкрутство "Богдан Моторс" відкрите наприкінці 2020 року.

Заборгованість перед державним банком виникла за кредитними договорами та облігаціями 2005-2009 років, які надавалися на реалізацію інвестиційних проектів з розширення виробничих потужностей та будівництво автомобільних заводів. З жовтня 2020 року позичальник припинив виконання зобов’язань, які в повному обсязі віднесені банком до проблемної (дефолтної) категорії кредитів.

На 18 травня призначені збори кредиторів "Богдан Моторс", на яких буде вирішене питання про звернення до суду з клопотанням щодо введення наступної процедури. Рішення за результатом розгляду клопотання кредиторів буде прийняте судом на підсумковому засіданні. Оскільки автомобільна компанія продовжує працювати, виготовляти та реалізовувати продукцію, одним із варіантів може бути санація та фінансове оздоровлення підприємства зі збереженням його подальшої діяльності. В іншому випадку боржника буде визнано банкрутом з відкриттям ліквідаційної процедури, яка передбачає продаж всіх активів юрособи з метою погашення її боргів.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини