Старт в YouTube для бізнесу: Цитрус Академія у Могилянці p

31.10.2019, 11:34
Старт в YouTube для бізнесу: Цитрус Академія у Могилянці - Фото

Цитрус Академія - це місце, де сучасні люди зустрічають майбутнє!

На правах реклами

YouTube — це набагато більше, ніж платформа для відеоконтенту. Він відкриває величезні можливості для бізнесу. Про це та багато іншого розповіли студентам Києво-Могилянської Академії тренери з YouTube-блогерства та відеомейкінгу Цитрус Академії Микола Куліна і Євген Федяй. Вони займаються не лише освітою, а й створенням і просуванням контенту на YouTube-каналі Цитрус, тому можуть ділитися як теоретичним, так і практичним досвідом.

Микола і Євген провели лекцію про можливості YouTube для бізнесу, відгукнувшись на запрошення Ніни Чалої — професорки кафедри маркетингу та управління бізнесом. Серед учасників зустрічі були студенти, що вивчають менеджмент, комунікації, PR та соціологію. Після випуску з вишу вони можуть зв’язати своє життя зі сферами, де потрібно працювати з брендами, зв’язками з громадськістю та просуванням бізнесу в інтернеті.

І тут важко недооцінити роль YouTube, де реально не тільки ефективніше взаємодіяти з аудиторією, але й розширювати її, формувати попит і нарощувати показники бізнесу. Проте, базові знання роботи з цією платформою — це не лише привілеї вузького бізнес-сегменту. Вони стають необхідними і для пересічних українців, які мріють знайти нове хобі чи навіть справу всього життя, збільшити свою вагу на ринку праці та просто стати більш соціалізованими.

На думку професорки Ніни Чалої, YouTube може зробити революцію і в самій українській освітній сфері, яка сьогодні залишається досить консервативною. Так, сьогодні важко знайти у пересічному виші викладача, який є обізнаним у сфері digital, не маючи з нею стосунку як з навчальною дисципліною.

«Впевнена, що якби лекції у вітчизняних ВНЗ були доступні на YouTube, викладачі змогли би перетворитися на справжніх зірок. Це можна використовувати для залучення нової, нетипової аудиторії, розширювати географію викладання. Також таким чином класичну освіту можна поставити ще й на маркетингові рейки», — додала вона.

Лекція зібрала багато зацікавлених студентів і не менше позитивних відгуків. Все ж, матеріал від молодих та сучасних фахівців не міг не сподобатись студентській молоді, що слідкує за останніми інноваціями у світі цифрових технологій. Викладачі Могилянки теж надихнулися і задали студентам цікаве завдання — зняти проморолик про власну бізнес-ідею. Оцінюється завдання дуже просто — за кількістю лайків на YouTube.

Цитрус Академія вже не вперше бере на себе соціальну місію. Так, нещодавно вона підписала меморандум з ініціативою Kyiv Smart City School. Тепер учні близько 10 столичних комунальних шкіл зможуть відкривати для себе світ digital професій у Цитрус Академії. Далі — більше!

Цитрус Академія — це місце, де сучасні люди зустрічають майбутнє!
Слідкуйте за нею в соціальних мережах та отримуйте більше знань:

Facebook - facebook.com/academy.citrus.ua/

Instagram - instagram.com/citrus_academy/

Telegram - t.me/citrus_academy

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнер проекта – ПриватБанк4 года в 14 цифрах. Как изменился ПриватБанк спустя четыре года после национализации