Spyoutdoor і ooh.expert: сервіси купівлі-продажу реклами p

22.11.2018, 09:30
Spyoutdoor і ooh.expert: сервіси купівлі-продажу реклами - Фото
Spy+ooh_titul_Liga

Співзасновник Spyoutdoor, СЕО Костянтин Чечель - про інноваційні продукти та їх переваги

На правах реклами

Нещодавно в Україні був запущений новий революційний сервіс для онлайн купівлі зовнішньої реклами - ooh.expert. Це власна розробка компанії Spyoutdoor. Ooh.expert - об'єднує рекламодавців з рекламними агенціями України.

Spyoutdoor - найбільший експерт України в сфері надання інформації щодо носіїв зовнішньої реклами. Компанія обробляє та об'єднує дані про наявність вільних місць для розміщення реклами по всій країні.

Довідка: В Україні більше двохсот компаній - власників конструкцій зовнішньої реклами. Це понад сто тисяч рекламних поверхонь різного формату - від сітілайтів, розміром 1,2*1,8 м до супербордів та величезних брандмауерів розміром більше ста квадратних метрів.

Про інноваційні продукти та їх переваги, розповість співзасновник Spyoutdoor, СЕО - Костянтин Чечель.

- Spyoutdoor і ooh.expert - що це і для кого?

- Spyoutdoor - це перш за все програма для продажів зовнішньої реклами. Це інструмент для рекламних агентств і власників конструкцій. Сервіс ooh.expert створювався нами, як розвиток системи Spyoutdoor і призначений для рекламодавців. Його можна використовувати як для разових, так і для системних закупівель зовнішньої реклами. Ці універсальні інструменти об'єднують всіх учасників ринку: рекламодавців, десятки рекламних агенцій і власників. Вони дозволяють швидко підбирати програми розміщення, створювати і отримувати найкращі пропозиції.

- Як давно Ви цим займаєтесь і в чому так би мовити ідея?

Ми на ринку вже майже 10 років і нашою системою охоплені практично всі носії зовнішньої реклами України. Наша мета - максимально полегшити і прискорити процес закупівлі і продажу зовнішньої реклами. Ми створили систему, якої можуть однаково ефективно користуватися як невеликі оператори, так і великі рекламні агентства, як невеликі підприємства, так і великі рекламодавці.

- Як же цим користуватися? Як зробити замовлення?

- Все максимально просто. На сайті ooh.expert створюєте заявку, вказуєте вимоги, вибираєте локації на карті, можете переглянути інформацію по кожній площині. Усе! Ви отримуєте пропозиції по розміщенню. Залишається затвердити пропозицію і Ваша реклама на вулицях міст. Користування сервісом досить просте і не вимагає особливих навичок.

- А як агентства отримують ці запити?

- Заявки відображаються у системі Spyoutdoor, яку агенції використовують для формування пропозицій. Там же створюються фотозвіти та зберігаються документи. А рекламодавець через свій кабінет в ooh.expert отримує звіти про поклейку, фотозвіти та весь пакет документів.

- По суті, ви створюєте умови для зручної роботи.

- Саме так! Це прорив в організації закупівель зовнішньої реклами. Вся інформація наведена в єдиному виді, навіть якщо Ви працюєте з різними агенціями і операторами. Кожен етап чітко контролюється. Всі пропозиції надаються в єдиному вигляді. Можете провести тендер і вибрати найкращий варіант.

- Яку вигоду отримують агенції беручи участь в тендерах на ooh.expert?

- Перш за все, ми створюємо канал, через який приходять нові рекламодавці. Участь у тендерах дозволяє агенціям збільшити продажі, працювати з клієнтами більш оперативно і зручно.

- Що наштовхнуло Вас на створення ooh.expert?

- Якщо агентства з нашими продуктами і сервісами знайомі вже багато років і активно їх використовують, то для рекламодавця такого інструменту раніше не існувало. У нас виникла ідея заповнити цю прогалину і допомогти рекламодавцям налагоджувати комунікацію з агентствами. А також істотно спростити процес планування і закупівлі реклами.

Маючи найбільш повну та оперативну базу рекламних носіїв України, ми постаралися "наблизити" цю інформацію до рекламодавця, зробити її відкритою, надати широкий вибір носіїв, а також наблизити агентства до клієнтів.

- Як Вам вдається підтримувати актуальність інформації, адже ситуація на ринку змінюється буквально щогодини?

- Ми володіємо, мабуть, найбільш просунутою системою по обробці інформації щодо рекламних площин в Україні. Актуальну інформацію про носії та зайнятість ми отримуємо від власників по декількох каналах. Частина з власників користується Spyoutdoor для ведення бізнесу, частину отримуємо з серверів операторів, решту надсилають оператори у вигляді спеціальних файлів.

- Як часто оновлюється інформація?

- Постійно. Дані оновлюються настільки швидко, наскільки це взагалі можливо, при цьому інформація про близько 50 тисяч конструкцій, відображається практично в режимі онлайн.

- Як Spyoutdoor допомагає рекламним агенціям?

- Як я вже казав, ми максимально прискорили передачу актуальної інформації від власника до агенції і далі до рекламодавця. Для оператора Spyoutdoor - це максимальна автоматизація з автоматичною передачею інформації іншим користувачам. Агентства ж отримують оперативну інформацію про площини всіх операторів, які співпрацюють з нами. Вони можуть швидко підбирати площини і відбирати їх по фільтрам, підбирати на карті, створювати і зберігати документи, швидко сформувати пропозиції в файл та на карті, створювати фотозвіти, завдання на поклейку. Це все допомагає робити програма, ми постаралися перекласти на Spyoutdoor всю рутинну роботу.

- Ви кілька разів згадали про карти, це також частина системи?

- Так, карти - це інтегрована частина системи. Це потужний, універсальний інструмент, який можна використовувати як для підбору площин, так і для презентації клієнту. Плюс це ще й інтернет-магазин. Вся інформація на сайті, у менеджера в програмі і в презентації - це одні і ті ж дані.

На сьогоднішній день більше 80 тисяч площин мають координати і відображаються на карті. Кожен день ми працюємо над тим, щоб там відображалися всі рекламні площини України.

- Чим ще цікаві Ваші сервіси?

- В першу чергу це фотозвіти. Всі фото зберігаються в базі, так би мовити в "хмарі", кожне фото чітко прив'язане до конкретної площини, продажу та періоду. Рекламодавці можуть отримувати фотозвіти прямо в свій кабінет.

Є можливість створювати завдання на поклейку і відстежувати хід їх виконання. Замовник завжди в курсі про хід розміщення своєї реклами.

Формування та організація документообігу з клієнтом. Spyoutdoor вирішує проблему організації роботи з великою кількістю документів. Крім цього, саме створення повного пакету документів займає пару хвилин. За мить клієнт може побачити ці документи у себе в кабінеті.

- Які перспективи для себе Ви бачите на ринку зовнішньої реклами і які у Вас плани?

- Ми багато років розробляємо та впроваджуємо нові стандарти і технології. І постійно вивчаємо куди рухається ринок. Наша мета - зробити його прозорим, спростити і автоматизувати максимальну кількість процесів. Ми хочемо, щоб зовнішня реклама продавалась і купувалась простіше та швидше.

Саме для цього ми створили цей унікальний зв'язок між усіма учасниками ринку.

З приводу планів - ми готуємо декілька цікавих пропозицій, але це, мабуть, тема для наступного інтерв'ю.

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Депрессия. Сможете распознать ее в себе и близких? Тест на пять вопросов