SMARTGEN. Швейцарська надійність, ізраїльська підприємливість p

19.02.2020, 14:05
SMARTGEN. Швейцарська надійність, ізраїльська підприємливість - Фото

Одним із секретів успішної роботи компанії SmartGen є ретельний відбір об'єктів для інвестицій

На правах спонсорства

Інвестиції – це не тільки наука, це ще й мистецтво; і, як у кожному мистецтві тут є свої віртуози і маестро. Одним із таких є ізраїльська компанія SmartGen.

Одним із секретів успішної роботи компанії SmartGen є ретельний відбір об'єктів для інвестицій: після прискіпливих перевірок і кропіткого аналізу, фахівці із сотень обирають десятки, а то й одиниці варіантів. SmartGen не тільки управляє грошима своїх клієнтів, а й завжди інвестує власні гроші у ті ж проекти, чим доводить серйозність і обґрунтованість своїх рекомендацій. І найголовніше – вся діяльність компанії SmartGen є абсолютно прозорою і щодо клієнтів, і щодо норм міжнародного законодавства.

Беззаперечним визнанням і свого роду «знаком якості» для відносно молодої ізраїльської компанії є співробітництво з інвестиційним будинком Ротшильдів: SmartGen став інвестиційним консультантом фонду Edmond De Rothschild Smartgen Israel Fund.

Клієнти й партнери SmartGen – це переважно приватні особи і заможні родини. Компанія спеціалізується на інвестиціях в Ізраїлі, оптимізації структури міжнародних активів із використанням переваг ізраїльської юрисдикції та координації роботи з ізраїльськими банками. До кожного конкретного інвестора SmartGen підходить з індивідуальним, оптимальним саме для нього рішенням. Важливим є і той факт, що «вхідний поріг» за звичайними (а особливо за «ротшильдівськими») мірками є досить низьким – всього 100 тисяч доларів.

Чому ж SmartGen інвестує передусім в ізраїльські компанії? Загальновідомо, що високотехнологічна ізраїльська економіка сьогодні є однією із найперспективніших економік світу. Вона не тільки розвивається швидкими темпами, а ще й надзвичайно стабільна – вона достойно пережила всі кризи останніх років. Інвестор із помірною схильністю до ризику може розраховувати в Ізраїлі на середню прибутковість від 5 до 8%, що є найкращим показником.

Найближчим часом SmartGen візьме участь у міжнародній конференції і виставці WealthPro Ukraine Kyiv 2020. Усі бажаючі можуть відвідати доповіді Q & A сесії, які проходитимуть із 20 по 21 лютого в рамках цієї конференції. Крім того, із 20 по 23 лютого представники SmartGen із задоволенням зустрінуться з вами в Києві у приватному порядку, де зможуть дати відповіді на питання щодо інвестицій в ізраїльські фонди, податкового резидентства і громадянства Ізраїлю, а також взаємодії з ізраїльськими банками. Для призначення такої зустрічі пишіть за адресою: [email protected].

Слідкуйте за новинами компанії SmartGen на телеграм-каналі https://t.me/smartgen_israel

Фото: Eli Itkin

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проект"Новая нормальность" и как в ней дальше жить