RU

Smart Garden «Нової Англії»: концепція інновативного простору p

24.07.2019, 12:28
Smart Garden «Нової Англії»: концепція інновативного простору - Фото

На правах реклами

Розумний Простір Smart Garden – вдосконалена концепція житлового комплексу «НОВА АНГЛІЯ», що передбачає зведення будинків, об’єднаних стилобатом з експлуатованим дахом, — структурованим простором відпочинку і розваг резидентів «Нової Англії».

Концептуально-технічні рішення на базі стилобату зазвичай використовуються у будинках бізнес-класу, оскільки їх розробка і зведення – складний інженерний процес, що потребує посилених інвестицій в інженерні дослідження й архітектурно-дизайнерські розрахунки; збільшення часових, фінансових і технологічних вкладень.

Зведення будинків на стилобаті суттєво підвищує ефективність використання й ергономіку території: експлуатований дах – безпечний зовнішній простір без машин, внутрішній простір – просторий паркінг із ліфтовим сполученням до будинків.

Завдяки інноваційним можливостям архітектури стилобату народжена концепція простору Smart Garden – стане серцем Міста в місті «НОВА АНГЛІЯ», де зароджується новий стиль життя, з’являтимуться власні традиції та корисні звички.

Розумний простір Smart Garden на стилобаті – захищена від міського шуму і закрита від сторонніх очей територія резидентів «Нової Англії».

У самому серці «НОВОЇ АНГЛІЇ»:

1.  швидкісний безпровідний інтернет для справ і розваг, комплексна інформаційно-навігаційна система, вуличні лавки обладнані чарджерами для гаджетів, прибудинкове і вуличне освітлення із системою живлення з відновлюваних джерел енергії — сонячних панелей;

2.  невгамовним дітлахам у смарт-просторі передбачений майданчик з різноманітними ігровими зонами, а для молодих душею дорослих – заплановані інтерактивні зони відпочинку;

3.  ексклюзивною перевагою концепту Smart Garden у «НОВІЙ АНГЛІЇ» є внутрішній простір без автомобілів. Маршрути до житлових будинків заплановані через стилобатний паркінг, безпосередньо з нього резиденти комплексу на ліфтах підніматимуться до себе на житлові поверхи;

4.  просторе лоббі в будинках виконано у стилі елегантної неокласики, яка ніколи не втратить своєї актуальності. Кожна деталь врахована: вишукані елементи декору, теплі відтінки стін і висока триметрова стеля створюють легкий та одночасно затишний простір; на зручних диванах лоббі зустрічати гостей або очікувати на таксі — гарантовано комфортне проведення часу.

Вдосконалений концепт нових черг будівництва Smart Garden на базі стилобату органічно інтегрований у загальну концепцію архітектури англійської неокласики «НОВОЇ АНГЛІЇ», а завдяки новим архітектурним можливостям додатково посилюється головна ідея житлового комплексу «НОВА АНГЛІЯ» — Місто в місті!

Внутрішня інфраструктура комплексу набирає нових обертів. У заселених будинках першої черги будівництва («Ліверпуль», «Кембрідж», «Оксфорд») вже працюють салони краси, зоомагазин, кав’ярні та продуктові крамниці, магазин дитячих іграшок і канцелярії, а також меблеві салони. Інфраструктурною подією цієї осені стане відкриття дитячого садочка «Європейський колегіум».

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини