Смак життя: несподівані враження від нового glo™ HYPER p

03.06.2020, 13:54
Смак життя: несподівані враження від нового glo™ HYPER - Фото

Українці зможуть випробувати новий glo™ HYPER, що поєднує в собі нові технології, і відчути смакову різноманітність стіків neo™ в демі форматі

На правах спонсорства

glo™ призначено для повнолітніх споживачів тютюну або нікотину

Жити в задоволення - це не лише дотримуватися певної лінії поведінки, але і оточувати себе пристроями, які відповідають нашим звичкам, створюють комфорт за своїми функціональними особливостями і зовнішнім виглядом. Це стосується будь-якої сфери, в тому числі і тютюнової індустрії, яка не стоїть на місці.

Так, відома інноваційними технологіями компанія «Бритіш Американ Тобакко» оголосила про запуск лінійки вдосконалених пристроїв glo™ - glo™ HYPER, і нових стіків neo™* в демі форматі.

Адже день може стати ще більш насиченим, якщо в нього додати нотку аромату від пристроїв glo™. На думку користувачів, які вже випробували пристрій, він генерує достатньо аерозолю, щоб відтворити досвід "випускання диму", а сам смак "приємно тютюновий".

Основна особливість glo™ HYPER - покращена технологія індукційного нагрівання тютюну. Завдяки цьому створюється ще більш інтенсивний і насичений тютюновий смак.

Виробник подбав про те, щоб пристрій відрізнявся функціональною простотою і оригінальним дизайном. У glo™ HYPER передбачено 2 режими: Standard і Boost. При цьому перемикання режимів здійснюється всього однією кнопкою.

У режимі Boost температура нагрівання тютюнового стіка збільшена (до 280°С на відміну від стандартних 245°С), що сприяє більш інтенсивним смаковим відчуттям і тютюновому насиченню. Час нагрівання скорочується до 15 секунд, а загальний час використання - 3,5 хвилин.

В режимі Standard пристрій нагріває тютюн до першої затяжки всього за 20 секунд, а час використання становить 4 хвилини.

Безумовно, пристрій порадує своїм стильним дизайном. Зокрема, виробником була вдосконалена конструкція, а матеріал виготовлення - м'який і приємний на дотик, що створює додаткове відчуття комфорту при використанні пристрою.

Споживачі також зможуть по достоїнству оцінити стіки neo™ в демі форматі, спеціально розроблені для glo™ HYPER. Їхній діаметр більший, на відміну від попередніх поколінь стіків, а вміст тютюну збільшено на 30%. У той же час за рахунок того, що пристрій нагріває, а не спалює тютюн, як це відбувається в традиційних сигаретах, кількість токсинів знижується на 90%.**.

Важливою є і смакова різноманітність стіків neo™. На сьогоднішній день виробник пропонує 4 смакових гами:

«Terracotta Tobacco» - добре збалансований, насичений смак високоякісного тютюну з кремовими нотками і м'яким післясмаком, «Magnetic Pineapple» - тютюновий смак, який в один клік доповнюється яскравими нотками тропічних фруктів, «Redberry Pastel» - освіжаючий смак ментолу в поєднанні з капсулою зі смаком червоної ягоди і «Brilliant Berry» - класичний тютюновий смак з легким ягідним ароматом, доповнений капсулою зі смаком лісових ягід і фільтром з солодким присмаком.

«У наш стрімкий час користувачі glo™ чекають ще більше інновацій. Необхідний продукт, що поєднує в собі протилежні речі - натуральний тютюн і високі технології, будучи при цьому альтернативою традиційним тютюновим виробам, що забезпечує не менше інтенсивне насичення, є легкою у використанні і інтуїтивно зрозумілою. glo™ HYPER впорався з цим грандіозним завданням. Ми створили передову технологію нагрівання тютюну і новий формат тютюнового стіка», - підкреслив комерційний директор «Бритіш Американ Тобакко» Віталій Павлусь.

Можна не сумніватися, що реальність з glo™ HYPER перевершить очікування користувачів. Незмінна якість плюс технологічні нововведення пристрою нікого не залишать байдужими.

Бритіш Американ Тобакко (БAT) - одна з провідних у світі компаній, яка постачає тютюнові та нікотиномісткі продукти мільйонам споживачів у всьому світі. Штат компанії складає більше 53 000 співробітників. Вона є лідером ринку в більш ніж 50 країнах, а її фабрики представлені в 43 країнах світу. Стратегічний портфель компанії складається зі світових брендів сигарет і зростаючого асортименту товарів з потенційно зниженим ризиком для здоров'я. Це вироби для вейпінгу, системи для нагрівання тютюну, а також сучасні продукти для перорального застосування, в тому числі безтютюнові нікотинові паучі, вологий тютюн і снюс.

* Тютюновмісні вироби для нагрівання не є повністю безпечними і викликають звикання.

** Порівняння диму від палаючого тютюну в стандартній сигареті формату 3R4F (приблизно 9 мг смол) і аерозолю від нагрітого тютюну в пристрої gloTM проводиться по 9 типам шкідливих речовин, вживання яких Всесвітня організація охорони здоров'я рекомендує скоротити. Це не обов'язково означає те, що даний продукт є менш шкідливим, ніж інші тютюнові продукти.

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проектИнтервью Фукуямы на Visa Cashless Forum 2020: о новой реальности и последствиях пандемии