Школа управління нерухомістю: як уникнути грошових втрат p

21.10.2019, 08:00
Школа управління нерухомістю: як уникнути грошових втрат - Фото

На правах реклами

Допоможемо девелоперам уникнуто грошових втрат!

«Наразі на ринку нерухомості існує брак кваліфікованих управлінців. За даними Українського клубу нерухомості, він складає понад 40%. Це насамперед посади керівників проєктів, відділів маркетингу та PR тощо. Недостатня кваліфікація управлінців – це наслідок неадаптованої до сучасних вимог вищої освіти в Україні», - вважає співзасновниця та керуюча партнерка «Українського клубу нерухомості» Ольга Соловей.

За її словами, низька компетентність управлінців середньої ланки, недостатня їхня адаптивність до сучасних вимог і потреб ринку призводить до фінансових витрат, що суттєво збільшують собівартість проєктів.

«Лише за рахунок професійних управлінців українські девелопери та забудовники можуть уникнути щонайменше 10-12% грошових витрат на реалізацію кожного проєкту. На українському ринку нерухомості активно впроваджуються всі сучасні світові технології, починаючи від розробки проєкту, якості будівництва, та закінчуючи тотальною цифровізацією управління побудованими об’єктами. Тому висока кваліфікація кадрів є одним із нагальних питань для подальшого поступу будівельної галузі», - підсумувала Ольга Соловей.

У листопаді стартує навчання II набору слухачів у Property Management School

З 4 листопада з ініціативи та кураторства «Українського клубу нерухомості» (URE Club) розпочинається навчання II набору слухачів у «Школі управління комерційною і житловою нерухомістю» (Property Management School).

Про це на презентації навчальної програми повідомила керівник проєкту Ольга Уварова.

За її словами, навчальна програма спрямована на якісне підвищення рівня компетенцій управління комерційною та житловою нерухомістю.

«Програма передбачає вивчення найкращих практик, а також перейняття досвіду менторів і викладачів програми – топ-менеджерів ринку нерухомості», - зазначила вона.

З її слів, по закінченню програми кожен слухач отримає Сертифікат бізнес-школи МІМ зі знаком акредитації міжнародної асоціації CEEMAN, а також Сертифікат від «Українського клубу нерухомості».

Навчання триватиме протягом 6 місяців за модульною формою у форматі 1 раз на місяць по 3 дні. При цьому 50% занять – це лекції із загальних дисциплін, теорія і навчання базовим навичкам, а 50% - практичні заняття та success stories від провідних практиків ринку, робота над реальними проєктами тощо.

Ольга Уварова розповіла, що програма складатиметься з курсу лекцій і практичних занять за дисциплінами: бізнес-економіка, економіка нерухомості, розвиток організації персоналу, фінансовий облік та звітність, аналітика житлової та комерційної нерухомості, управлінський облік та стратегічний менеджмент.

«Також запроваджено дисципліни, що значно покращать знання та практичні навички у специфіцы девелопменту в різних сегментах нерухомості, правових аспектах управління,  маркетингового менеджменту, брокеріджі торгової, офісної та житлової нерухомості», - розповіла Ольга Уварова.

У свою чергу Ольга Соловей зазначила, що цінність програми Property Management School полягає не лише в отриманих знаннях від топ-менеджерів кращих українських девелоперських компаній та викладачів бізнес-напрямків, а у тому, що кожен матиме змогу пройти стажування в провідних компаніях за результатами захисту.

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проектКак четвероногие спасают физическое и ментальное здоровье хозяев во время коронакризиса