Shashlikyan & Sezamfood: Як нагодувати людей з допомогою новітніх технологій p

18.03.2020, 16:06
Shashlikyan & Sezamfood: Як нагодувати людей з допомогою новітніх технологій - Фото

На правах спонсорства

Впровадження нових технологій в різні сфери життя відбувається миттєво. В більшості цьому сприяє необхідність нарощувати споживчий попит, тим паче, коли традиційний маркетинг виявляється неефективним. Це також стосується й сфери обслуговування, котра бере на озброєння багато новинок.

Технології додаткової (AR) та штучної (VR) реальності, що активно розвиваються останні декілька років, виявилось, можуть дати поштовх розвитку будь-якому сегменту. З урахуванням впровадження швидкісного інтернету четвертого та п’ятого поколінь, можна бути впевненим, що AR/VR покращать взаємодію зі споживачем при наданні якісного контенту.

Йдучи в ногу з часом, одні з лідерів ресторанного бізнесу SHASHLIKYAN & SEZAMFOOD оцінили й застосували на практиці технології додаткової реальності.

Спільними зусиллями з колегами однієї з ІТ компанії були розроблені 3D моделі в даному сегменті. Таким чином, зайшовши на сайт ARfood.com.ua будь-який користувач зможе побачити та майже відчути вишукані страви в додатковій реальності.

На сьогодні технологія працює в продуктах компанії Apple. Але оцінити всі переваги додаткової реальності зможуть й прихильники табору Android-пристроїв, так як в браузері Google Chrome також з’явиться така можливість.

Не відстають від нових явищ й соціальні медіа. Зокрема, команда Facebook розробила й запровадила платформу додаткової реальності Spark AR Studio, завдяки котрій можна створювати AR-ефекти.

SHASHLIKYAN & SEZAMFOOD й тут вирішили скористатись усіма перевагами нових технологій, запустивши в Instagram тематичні AR-маски на своїх сторінках @sezamfood і shashlikyan_ua.

Щоб ще більше зацікавити користувачів, ресторатори запропонували унікальну акцію. Той, хто опублікує AR-маску зі вказанням @sezamfood в сторіз, зможе в одному із закладів отримати страву з вказаної маски. Єдине обмеження – користуватись акцією можна не більше одного разу на тиждень одній людині.

Без сумніву, нові технології створюють додаткові можливості для охоплення аудиторії, росту зацікавлених користувачів у сфері обслуговування. Але якість і унікальність кухні зможуть забезпечити лише співробітники й кухарі SHASHLIKYAN & SEZAMFOOD.

Заснована у 2013 році, мережа ресторанів SHASHLIKYAN спочатку спеціалізувалась на доставці шашлика по Києву. Отримавши визнання і схвалення столичних жителів, вже у 2016 році створюється SEZAMFOOD, який об’єднав приготування й доставку популярних страв вірменської, грузинської, узбецької й інших близькосхідних кухонь. На сьогодні мережа нараховує 6 закладів, де жителі Києва й гості столиці можуть не лише скуштувати страви, а й замовити доставку або взяти з собою. В ближчому часі мережа очікує розширення за рахунок франшизи. Відповідно, кухня SHASHLIKYAN & SEZAMFOOD стане доступна й за межами столиці.

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Что вы знаете о психотерапии?