RU

Сервіс оплати покупок частинами без відсотків від Rulla: як це працює p

05.05.2021, 11:49
Сервіс оплати покупок частинами без відсотків від Rulla: як це працює - Фото

На правах реклами

У березні 2021-го на українському ринку запустився сервіс оплати покупок в 3 платежі Rulla. Це абсолютно нова фінансова послуга в Україні, у якої, проте, є великий потенціал завдяки зручності використання та прозорості. Користувачі отримують можливість розділити вартість своєї покупки до 10 000 гривень на 3 рівні частини й виплачувати їх з інтервалом 30 днів без відсотків і додаткових комісій.

Купуй зараз, сплачуй пізніше (Buy Now Pay Later) — популярна в світі форма онлайн-розрахунків, яка здобуває все більше позицій в e-commerce. Сьогодні цей спосіб оплати регулярно використовують десятки мільйонів покупців в 17 країнах, зокрема в США, Австралії, Великобританії і ЄС. Причиною вибухового зростання платформ відкладеної оплати є переваги для покупців в порівнянні з кредитними картками, позиками та розстрочкою від банків.

Наприклад, Rulla не бере з користувачів ніяких комісій або інших додаткових платежів. Все прозоро та 100% без переплат. Весь процес здійснюється у віджеті на етапі оформлення замовлення в онлайн-магазині. Запит розстрочки в сервісі Rulla вимагає мінімум даних і займає всього пару хвилин, після чого клієнт відразу бачить суми й графік платежів і може гнучко керувати своїм бюджетом. Для оцінювання платоспроможності не використовуються бюро кредитних історій, тобто використання оплати частинами від Rulla не впливає на кредитний рейтинг покупця.

Для інтернет-магазинів Rulla є ефективним інструментом збільшення конверсії та підвищення продажів. Практика багатьох брендів довела, що можливість оплати частинами критично впливає на рішення клієнтів про купівлю. Цей спосіб оплати є особливо вигідним для тих відвідувачів, хто сумнівається, тому що надає їм зручний варіант придбання того, що їм потрібно, в умовах браку коштів. Більше третини опитаних користувачів підтвердили, що відмовилися б від купівлі без цієї опції, ще 36% респондентів вказали, що можливість відкладеної оплати дозволила їм купити більш дорогий варіант, ніж той, який вони розглядали раніше.

Рітейлери, що підключають сервіс оплати в кілька платежів, відзначають збільшення обсягу продажів в середньому на 40%, а вартості середнього чека — на 35%. Підключення Rulla до інтернет-магазину займає мінімум часу, після чого для продавця такі транзакції нічим не відрізняються від звичайних, оскільки Rulla виплачує магазину всю вартість покупок відразу. Дізнатися про інші переваги сервісу оплати частинами, а також залишити заявку на підключення можна на сайті rulla.com.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини