Semantrum запустив Telegram-бот для пошуку резюме p

21.10.2019, 10:00
Semantrum запустив Telegram-бот для пошуку резюме - Фото

На правах реклами

Команда Semantrum випустила безкоштовний Telegram-bot для пошуку резюме. У боті збираються посилання на опубліковані резюме на основних порталах роботодавців України - work.ua, rabota.ua, hh.ua, djinni.co, jobs.ua. Він шукає резюме по всій Україні.

Бот буде корисним як для HR-менеджерів і рекрутерів як додатковий спосіб сканування резюме на відкриту посаду, так і для тих компаній, які в штаті не мають таких спеціалістів, але є потреба у наймі кваліфікованого персоналу.

Безкоштовно можна зробити запит на моніторинг резюме для однієї посади. Також у боті можна підписатись на розсилку HR-новин та офіційних публікацій Держпраці.

До кінця жовтня на платні тарифи бота діє спеціальна промо-ціна – 30 грн. на місяць за додаткові 3 вакансії. У платній конфігурації бота можна також формувати більш точний пошук – наприклад, для вакансії розробника вказати декілька технологій, які обов’язково мають бути присутні у резюме.

Для того, щоб почати моніторинг, необхідно додати бот до Telegram за посиланням  https://t.me/enjoy_employ_bot, вказати назву посади кандидата та обрати регіон вакансії. Інформація про нові резюме за вашим запитом буде надходити у Telegram у вигляді алертів.

Компанія Semantrum – виробник легкого SaaS рішення для збору згадок та репутаційного аудиту компанії.

Система Semantrum відслідковує, накопичує та аналізує згадки про ваші та конкурентні бренди, які виходять на телеканалах, радіо, у друкованих та онлайн-медіа, у соціальних мережах (Twitter, Facebook, YouTube, Telegram, Instagram і т.д.), на сайтах відгуків та пошуку роботи. Система аналізує  тональність згадувань, покриття, тип згадки, чи був ваш бренд вирішальним для цієї публікації чи ні; імена осіб, географічні назви, бренди та компанії, які згадувалися під вашим брендом, різні PR метрики. Дані представлені у вигляді структурованих стрічок повідомлень, готових аналітичних звітів з графіками та інтерактивних графіків, які можна доповнити додатковими зовнішніми статистичними даними.

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

LIGA радниківНевидимая власть. Зачем руководству страны 500 советников и помощников