Щоденники Brunnen: німецька якість і понад 100 років історії p

24.12.2019, 09:00
Щоденники Brunnen: німецька якість і понад 100 років історії - Фото
1 (1)

На правах реклами

В сучасному світі стрімко змінюються кумири і тренди. Незмінним залишається одне — бажання стати власником якісної речі, речі з історією. Такої, як щоденник Brunnen. Німецькій компанії вже більше 100 років.

Як все починалося?

150 років тому в місті Хайльбронн молодий комерсант Андреас Шнайдер прийшов працювати в компанію «Густав Циглер». Незабаром він став її співвласником разом з Юліусом Байєром. Підприємство перейменували на «Байєр і Шнайдер» (Baier & Schneider). Справи стрімко пішли вгору. У 1893 році був створений перший торгівельний знак — зображення джерела з літерою «Н» в правому верхньому кутку, в честь святого джерела міста Хайльброн.

Торгівельний знак змінювався з роками, але й сьогодні ви побачите його на всіх щоденниках Brunnen, поряд із знаком «Made in Germany». З цим знаком продукція ставала все більш відомою, начебто і правда, відкрилось джерело натхнення і сил. А в 1903 році була зареєстрована торгова марка BRUNNEN. ( «Brunnen» з німецької — «фонтан»).

Але смуга успіху змінилася низкою випробувань: Перша світова, інфляція і повне руйнування під час Другої світової війни. Незважаючи на всі труднощі, Brunnen міцно закріпився на ринку якісної канцелярської продукції. Секрет в тому, що справа передавалася від батька до сина. Сьогодні генеральний директор компанії — Матіас Шнайдер. Спадкоємець того самого Шнайдера, з якого ми почали розповідь.

Brunnen XXI століття це:

 • Виробництво в Німеччині, європейські стандарти якості та екологічність.
 • Німецький мінімалізм, класична практичність і колаборації з відомими дизайнерами.
 • Увага до деталей, стиль, функціональність, різноманітність моделей.

Це робить щоденник Brunnen прекрасним помічником по плануванню і тайм-менеджменту в усьому світі.

Популярні моделі Brunnen

 1. Щоденники Стандарт

  Це класичні щоденники формату "день на сторінці" з розбивкою по годинах, що дозволяє максимально продуктивно планувати день.
 • Нова колекція ВВН від дизайнера Кендри Денді користується популярністю у майстрів б'юті-сфери та панянок, які слідкують за трендами.
 • Сучасна класика — це щоденники «Стандарт» в обкладинках Miradur з багатою палітрою кольорів.
 • Обкладинки Torino неймовірно м'які на дотик, а серія Torino Trend з фактурним тисненням на пудровій, лавандовій і ніжно-блакитній обкладинці впевнено вийшла в ТОП продажів.
 • «Стандарт» в ексклюзивній алюмінієвій обкладинці Aluminium і щоденники в обкладинках з натуральної італійської шкіри LaFontaine вибирають в якості статусних подарунків діловим партнерам, керівникам і найближчим.

2. Бюро

Атрибут ділового стилю, вірний помічник на робочому столі керівника - це датований тижневик «Бюро».

 • Три варіанти обкладинки: Miradur, Torino і Soft, стримані кольори.
 • Колондований папір, щільністю 100 г /м2, по якому легко ковзає і кулькова, і пір'яна ручка.
 • Продуманий функціонал для ефективного планування і досягнення цілей.

 3 .Смарт

Щотижневик і блокнот в одній моделі. Доповнений еластичною фірмовою резинкою і петлею для ручки. Для динамічних людей зі стрімким темпом життя: зустрічі, переговори, конференції, поїздки і перельоти. І «Смарт». Щоб все встигнути і нічого не забути.

Щоденники та щотижневики Brunnen — це відмінні корпоративні подарунки з можливістю тиснення логотипу компанії.

Так, сьогодні ми всі користуємося гаджетами. Плануємо, записуємо, ставимо нагадування. І в цьому цифровому світі Brunnen залишається універсальним зберігачем даних і надійним планувальником. У ньому можна писати, креслити схеми або просто малювати вензелі, розвантажуючи мозок. Всі успішні люди ведуть записи саме в щоденниках. Від Уоррена Баффета і Річарда Бренсона до королеви Єлизавети і Анни Вінтур.

 Заплануйте свій успіх з Brunnen!

 

Юрий Тарасовский
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

LIGA РадниківВласть советов. Как устроен Офис президента Зеленского