Що таке онлайн кредити і чому вони популярні в Україні? p

06.09.2018, 12:37
Що таке онлайн кредити і чому вони популярні в Україні? - Фото

Користуючись кредитними сервісом можна не отримувати збитки, а отримувати прибуток

На правах реклами

Моментальне кредитування стало дуже популярним в Україні. Зручно брати кредит онлайн, коли до зарплати залишилося ще пару днів, а гроші потрібні терміново і зараз. Для клієнта не має значення де він знаходиться - в Києві чи в будь-якому іншому населеному пункті країни, кредит можна оформити всюди, головне мати доступ до мережі і комп'ютер або мобільний телефон з браузером.

Переваги онлайн кредитів.

За словами CEO сервісу CashUp.com.ua Олега Шрама, банки не настільки гнучкі в роботі з аудиторією з низьким рівнем доходів та її швидкоплинними потребами в отриманні позики. Кредитну лінію банки пропонують переважно тим клієнтам, які мають офіційне місце роботи і підтверджені доходи. На відміну від банківських організацій, сервіси онлайн кредитів працюють з більш високоризиковими позичальниками в двох напрямках:

  • Зниження ризиків шляхом аналізу та скорингу клієнтів. За словами Олега Шрама (CEO сервісу CashUp) не всі банки мають таку розвинену систему оцінки кредитоспроможності як сервіси онлайн кредитів.
  • Зменшення ризиків (процентної ставки) у міру повторних результативних взаємодій з клієнтом (оформлень кредитів). Сервіс CashUp.com.ua постійно оптимізує процентну ставку

За допомогою сервісів, що надають кредит онлайн, споживачі відразу вирішують свої короткострокові фінансові питання. Серед ключових гравців - Moneyveo, CashUp, Море Грошей, CCloan Sgroshi, Готівочка. Варто відзначити те, що отримати позику в мікрофінансової організації значно простіше. Вам не потрібні довідки з роботи, поручителі, або застава. Ви оперативно заповнюєте заявку і отримуєте відповідь на протязі 10 -15 хвилин.

Українцям припали до душі онлайн кредити ще й тому що з онлайн мікрокредитом можна сформувати позитивну кредитну історію. Суть в тому, що навіть якщо у боржника є негативна кредитна історія, він може поліпшити його шляхом дисциплінованого погашення кількох кредитів. Експерти CashUp радять щиро розповісти компанії про минулі неплатежі і затримках. Коли Ви розкажете чесно про причини прострочень, Вам запропонують як поліпшити кредитну історію.

Ще один плюс - цілодобова робота операторів. Позики доступні вдень і вночі, на вихідних і під час свят. На таких сайтах як CashUp.com.ua не варто чекати прихованих комісій, адже всю суму боргу Ви побачите в кредитному калькуляторі, ввівши суму і термін позики. Зазвичай співробітництво таких МФО ґрунтується на довірі до клієнта, тому вони не вдаються до послуг колекторів.

Особливості отримання онлайн кредитів

Як вже говорилося вище, позичити гроші можна онлайн на таких сайтах як CashUp.com.ua. Відповідно, не важливо в якій точці України, в якому місті чи селі Ви будете перебувати (хоча найактивніші позичальники знаходяться в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі та Львові). Для оформлення кредиту онлайн потрібно мати хороший wi-fi або мобільний інтернет, комп'ютер або будь-який гаджет (смартфон, ноутбук).

В середньому оператори видають до 3-4 тисяч гривень на термін до 30 днів. Хоча максимальна сума і терміни кредитування варіюються в залежності від умов сервісу (CashUp дає до 10 тисяч гривень для клієнтів, які позитивно пройшли оцінку скорингу). Щоб взяти кредит онлайн, потрібно бути громадянином України, і мати 18 років. Якщо раптом клієнт не встигає віддати вчасно борг, то йому пропонують скористатися пролонгацією. Зазвичай продовжувати позику можна до 30 днів, але необмежену кількість разів.

Користуючись грамотно особистими фінансами, ви можете взяти мікропозику на кілька днів для покупки товарів по знижкам або вирішення власних фінансових проблем. Таким чином, користуючись кредитними сервісом можна не отримувати збитки, а отримувати прибуток.

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проектCOVID іде на зліт: як не підпустити коронавірус у лікарнях до інших хворих