RU

Ще одна причина любити Johnnie Walker p

01.10.2020, 15:01
Ще одна причина любити Johnnie Walker - Фото

На правах спонсорства

2020 рік став знаковим для всіх, але для шотландського віскі Johnnie Walker особливо. І виключно з гарних приводів.

Перший: абсолютно всі бленди Johnnie Walker, заявлені на конкурс International Spirits Challenge (ISC), отримали золото. Така феєрична перемога трапилася вперше за 25-річну історію ISC, хоча Johnnie Walker ніколи не залишався без нагород. І це дійсно привід для гордості, адже ISC – один з найавторитетніших і найвпливовіших конкурсів алкогольних напоїв в світі. Він вважається міжнародним стандартом якості серед провідних виробників міцних напоїв.

Отже, переможці International Spirits Challenge 2020: Johnnie Walker Red Label, Johnnie Walker Black Label, Johnnie Walker Double Black, Johnnie Walker Green Label, Johnnie Walker Gold Label Reserve і Johnnie Walker Blue Label.

Не менш вагома причина для святкування: рівно 200 років тому засновник компанії Джон Уокер вперше відкрив двері невеликого продуктового магазину в Шотландії. Саме з цього моменту почалися його перші кроки у великій подорожі по завоюванню світу віскі. На честь цієї події компанія випустила чотири лімітованих випуски: Johnnie Walker Blue Label 200th Anniversary Limited Edition Design, Johnnie Walker Blue Label Legendary Eight, John Walker & Sons Bicentenary Blend і John Walker & Sons Celebratory Blend.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини