RU

SAP S/4HANA для INTERTOP: лідер fashion ритейл впровадив ERP разом з AGELESS p

11.08.2020, 09:00
SAP S/4HANA для INTERTOP: лідер fashion ритейл впровадив ERP разом з AGELESS - Фото

На правах спонсорства

Компанія AGELESS завершила проект із впровадження SAP S/4HANA в INTERTOP Ukraine. Ніякі виклики 2020 року не завадили здійснити продуктивний старт нової системи менш ніж за 10 місяців

Проект для INTERTOP став першим в Україні зі впровадження SAP S/4HANA повного циклу в галузі торгівлі модними товарами (fashion retail). Успішну реалізацію зумовила злагоджена та чітка робота обох сторін, які в розпал виконання вимушені були повністю перейти на віддалену роботу.

«Ще на етапі переговорів для нас було очевидно, що в INTERTOP є велике прагнення долучитися до найкращих світових практик і правильної організації процесів у компанії. Наш досвід у ритейлі та інноваційне рішення SAP S/4HANA стали фундаментом, завдяки якому INTERTOP запланували новий етап розвитку не лише в Україні, але й за межами країни», – прокоментував підсумки проекту генеральний директор AGELESS Юрій Курлянчик.

Друга половина терміну реалізації проекту прийшлася на пандемію COVID-19 та карантин. Це змусило обидві команди працювати в особливих умовах, коли ключові процеси довелося налаштовувати онлайн.

«Спільними зусиллями компаній AGELESS та INTERTOP була правильно налагоджена віддалена робота. Саме грамотний перехід на керування процесами онлайн дав змогу здійснити продуктивний старт у запланований термін», – зазначив генеральний директор AGELESS.

Цей результат став можливим завдяки покроковій стратегії розвитку компанії INTERTOP, яка обрала інноваційні рішення SAP та залучила партнера з глибокою галузевою експертизою. AGELESS має понад 20 виконаних проектів у ритейлі для лідерів національного та міжнародного ринків.

«В INTERTOP Ukraine одним із важливих завдань було поєднати логістику та фінанси у спільній ERP. Вузьким місцем для розвитку та стабільного зростання компанії стало ведення цих процесів у різних системах, а також відсутність єдиного погляду на ситуацію в компанії. За допомогою ERP SAP S/4HANA ми поєднали всі життєво важливі процеси. Це дає змогу керівництву компанії бачити реальну картину того, що відбувається», – розповіла заступник директора з консалтингу компанії AGELESS, керівник проекту в INTERTOP Ukraine Марина Савчина.

Фактично команда AGELESS під час одного проекту виконала три:

  • Впровадження SAP S/4HANA та SAP CAR.
  • Інтеграція SAP S/4HANA та інтернет-магазину.
  • SAP S/4HANA як єдина інтеграційна точка інтерфейсів для всіх напрямів і процесів (Мегашоп, склад, інтернет-магазин тощо).

Загалом до SAP S/4HANA інтегровано близько 50 інтерфейсів. Система дозволяє обробляти декілька тисяч інтернет-замовлень на день, що позитивно впливає на взаємодію з клієнтами.

Зауважимо, що наразі автоматизація бізнесу є як ніколи актуальною. До нових ринкових умов значно легше адаптуються компанії, які використовують сучасні технології та інноваційні рішення.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини