RU

Ринок інтернет-торгівлі України: динаміка e-commerce та перспективи розвитку p

07.04.2020, 15:13
Ринок інтернет-торгівлі України: динаміка e-commerce та перспективи розвитку - Фото

На правах спонсорства

Вітчизняний бізнес почав пильно придивлятися до онлайну та тих можливостей, які відкриває торгівля через інтернет. Тригером цього стала назріваюча економічна криза, що змушує людей економити та шукати вигідніші ціни. А введений карантин оголив основні переваги інтернет-торгівлі – мобільність, безконтактність, вартість, масштабованість. 

Якщо ви і досі працюєте виключно в офлайні – ця стаття допоможе переосмислити свій бізнес та оцінити всю важливість швидкого реагування на виклики нового часу. Майбутнє за онлайном, і разом з експертами в створенні та просуванні e-commerce сайтів з веб-студії Business Site ми сьогодні це доведемо.

Що сьогодні купують через інтернет

Сьогодні в інтернеті продають усе. Тут можна купити навіть ті товари, які раніше вважалися традиційно офлайновими: продукти харчування та алкоголь, різні покриття для підлоги, м'які меблі, інше. Стимулює до покупки розвиток служб доставки, які можуть перевезти абсолютно будь-яку покупку в потрібну точку України всього за один-два дні.

Разом з виходом в онлайн нових товарів та послуг, ростуть обсяги і традиційних для інтернет-продажів позицій:

  • одяг та взуття;
  • смартфони та аксесуари до них;
  • дрібна та велика побутова техніка;
  • косметика та парфюмерія;
  • медичні товари;
  • спортивний інвентар.

За статистикою українських транспортних компаній, щорічно обсяг перевезень зростає на 20-40%. Водночас наша країна ще має потенціал для розвитку, адже покриття 4G-інтернету зростає, а об’єми онлайн-продажів не досягли пікових значень.

Тренди вітчизняного e-commerce

Експерти студії Business Site розповіли, що в інтернет-торгівлі виразно простежується кілька ключових тенденцій:

  • Мобільність. Більше 60% користувачів відвідують сайти і замовляють товари зі свого смартфона. Тому дуже важливо, щоб магазин коректно відображався на екранах різного формату, інакше клієнти будуть переходити до конкурентів.
  • Збільшення кількості онлайн-оплат. Банки та нові мобільні технології зробили процедуру оплати в інтернеті простішою та набагато безпечнішою. Тому використання еквайрингу – must-have для кожного магазину.

Ці ключові точки для функціонування бізнесу набагато важливіші, ніж дизайн сайту або обсяг каталогу товарів. Люди хочуть зручно купувати та оплачувати товари через смартфон. Саме це і потрібно їм надати, щоб отримувати стабільний потік замовлень.

Впровадження нових технологій в інтернет-продажі

Останнім часом простежується тренд на впровадження інноваційних технологій в онлайн-продажах. Бізнес не просто тестує, а активно використовує VR, створюючи 3D-фото та відео-огляди. Частіше використовуються штучний інтелект і роботи. Створюються чат-боти та віртуальні помічники, які в листуванні з клієнтом замінюють консультанта. Якісно налаштований робот практично не відрізняється від живої людини та закриває до 90% потреб клієнтів у автоматичному режимі.

Використовуйте технології на максимум та будьте одними з перших, хто застосовує інноваційні інструменти у своєму онлайн-бізнесі.

 

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини