RU

Рециркулятор бактерицидний Аерекс захистить від інфекцій. Переваги та відгуки користувачів p

07.10.2020, 10:37
Рециркулятор бактерицидний Аерекс захистить від інфекцій. Переваги та відгуки користувачів - Фото

На правах спонсорства

На сьогоднішній день в приміщеннях, де працюють або які відвідують люди, показали свою ефективність рециркулятори бактерицидні АЕРЕКС. Вони постачаються не тільки по Україні, але і в 18 країн світу, в тому числі і в країни Європейського союзу.

Це бактерицидна установка закритого типу, де бактерицидна лампа встановлюється в корпусі, що робить їх абсолютно безпечними для людей, тварин і рослин. Повітря з приміщень примусово прокачується через зону опромінення бактерицидних ламп, де здійснюється його знезараження.

Для чого потрібні бактерицидні рециркулятори повітря?

Більшість вірусів та інфекцій, в тому числі й короновірусна, поширюється повітряно-крапельними шляхом. Саме тому важливе знезараження повітря для профілактики і боротьби з епідеміями.

Найбільш ефективний метод дезінфекції повітря – опромінення ультрафіолетовими лампами низького тиску довжиною хвилі 257,3 нм. Дане опромінення вбиває всі відомі види бактерій, вірусів і грибків. Існують відкриті опромінювачі, які знезаражують повітря і поверхні. Їх експлуатують тільки у відсутності людей, тварин і рослин. Бактерицидні рециркулятори АЕРЕКС укомплектовані безозоновими лампами і завдяки своїй конструкції та принципу дії, абсолютно безпечні для людей і тварин. Вони можуть працювати безперервно або періодично.

Які бактерицидні рециркулятори повітря існують

Рециркулятори класифікують за різними критеріями:

 • за потужністю, продуктивністю;
 • за способом установки – стаціонарні (настінні, стельові) і мобільні (переносні, пересувні);
 • за сферою використання (побутові і медичні).

В умовах пандемії деякі світові виробники пропонують специфічні моделі. Так, українська компанія "Заповіт" випускає рециркулятор бактерицидний AЕРЕКС. У їх асортимент входить лінійка Транс Авіа для установки в громадському транспорті, літаках, салонах автомобілів, в вагонах метро і поїздів. Також у цього ж виробника можна купити рециркулятор бактерицидний Аерекс БОТ – "розумний" роботизований пристрій з автономним живленням. Такий робот самостійно пересувається в заданій зоні, обходить перешкоди, контролює рівень заряду і в разі необхідності відправляється підзарядитися. Подібне обладнання буде ефективним для великих торгових і розважальних центрів.

Кому потрібен бактерицидний рециркулятор повітря

Основна сфера застосування рециркуляторів – медичні установи, де ризик поширення інфекції повітряно-крапельними шляхом особливо великий. Але в період боротьби з COVID-19, а також профілактики сезонного сплеску респіраторних захворювань рециркулятори ставлять у всіх місцях масового скупчення людей, таких як:

 • школи, дитячі садки та інші навчальні заклади;
 • кафе, ресторани, закусочні fast-food;
 • виробничі цехи;
 • готелі (особливо в холах, коридорах та інших місцях громадського користування);
 • торгові точки, від невеликих магазинів до супермаркетів;
 • будь-які установи, де ведеться прийом відвідувачів;
 • транспортні вузли (вокзали, аеропорти);
 • офіси, коворкінги та конференц зали.

Словом, будь-яка держустанова або комерційна фірма, яка піклується про здоров'я і безпеку своїх співробітників і клієнтів (відвідувачів, покупців, пасажирів), варто задуматися про встановлення бактерицидного рециркулятора повітря. Також виправдана установка рециркуляторів в домі, особливо якщо хтось із членів сім'ї хворий.

Переваги рециркулятора бактерицидного Аерекс

Рециркулятори випускають різні виробники, але продукція Аерекс вигідно відрізняється функціональними можливостями та якістю.

 1. Будь-який рециркулятор бактерицидний Аерекс – це медичне обладнання з відповідним сертифікатом, високою антимікробною ефективністю (99,9% – максимально можливий показник) і оптимальною зоною дії, на що вказують лабораторні висновки.
 2. Установка прямоточних вентиляторів канального типу (а не кулерного, як у більшості виробників) забезпечує високу продуктивність обладнання. Прокачується через корпус і знезаражується весь об'єм повітря в приміщенні, а не лише повітря поблизу приладу. Вентилятори відрізняються стабільною роботою.
 3. Рециркулятори укомплектовані високоякісними безозоновими УФ лампами, які працюють мінімум 9000 годин без заміни. При комплектації електронним запуском лампи термін напрацювання годин може бути збільшений.
 4. Всі моделі серії Профешн оснащені Wi-Fi модулем для зручності управління.
 5. Моделі серії Транс Авіа відрізняються підвищеною стійкістю до вібрації, можуть працювати від змінного і постійного струму різної напруги.

АЭРЭКС – зона бактерицидної безпеки

У рециркуляторів Аерекс, відгуки про які ви можете почитати на достовірних ресурсах, є особлива фішка – все обладнання цього бренду постачається з фірмовою наклейкою "Зона бактерицидної безпеки AEREKS". Вона означає, що приміщення або салон транспортного засобу повністю знезаражені і абсолютно безпечні. Така наклейка на дверях – дуже привабливий для клієнтів і співробітників, сигнал про те, що тут:

 • піклуються про їх комфорт і безпеку;
 • борються з інфекцією найефективнішими методами;
 • можна забути про незручні маски та спокійно дихати чистим повітрям без вірусів і бактерій.

Конкурентні переваги перед об'єктами з оголошенням "Вхід тільки в масці!" очевидні.

Ознайомитися з додатковою інформацією про рециркулятора Аерекс можна на сайті https://www.aereks.com/.

Відгуки про бактерицидні рециркулятори повітря

Відгук про Аерекс №1

Рециркулятор Аерекс допоміг бізнесу вистояти в кризу. У мене кафе-піцерія, в масці за столом не посидиш, так й люди боялися заходити в приміщення. А завдяки бактерицидному рециркулятору можна працювати в звичному режимі та не ставити під загрозу здоров'я персоналу і гостей. А наклейка додала людям спокою і впевненості. Вважаю, що витрати на придбання та установку давно окупилися, відвідувачів привертає наклейка "Зона бактерицидної безпеки".

Олександр, власник піцерії

Відгук про Аерекс №2

Я мама двох дітей. Коли відкрили школу, звичайно ж, я дуже переживала за безпеку моїх дітей. Потрібно розуміти що діти не будуть носити маски постійно і не завжди вимиють руки. Ми з іншими батьками придбали Аерекси в класи і тепер я спокійна.

Анна, мама

Відгук про Аерекс №3

Ми купили Аерекси собі в офіс. У нас працює багато людей, приходять клієнти. І ніхто не може бути впевненим у безпеці і в відповідальності кожного. Але Аерекси, які тепер працюють в нашому офісі постійно, оберігають нас від вірусів і наших страхів та побоювань.

Ірина, адміністратор

Відгук про Аерекс №4

Ми придбали Аерекси для нашого готелю. Так само скористалися наклейками про бактерицидну безпеку в кожній кімнаті. Вдячні гості вже не раз відзначили нашу турботу та рекомендують всім своїм знайомим тепер наш готель.

Галина, власниця готелю

Аерекс на варті вашого здоров'я

Стандартні заходи, до яких сьогодні вдаються, щоб попередити поширення інфекції (маски, рукавички, антисептики), недостатньо ефективні. А після обробки повітря рециркулятором бактерицидним Аерекс у інфекції практично не залишається шансів вижити та вразити нові жертви. УФ-промені знищують різноманітні віруси та бактерії. Коли епідемія коронавируса піде на спад, рециркулятор будуть далі продовжувати захищати вас від бактерій і сезонних епідемій.

 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини