RU

РАДАБАНК: Клієнти переконалися в нашій надійності p

26.02.2019, 09:30
РАДАБАНК: Клієнти переконалися в нашій надійності - Фото

На правах реклами

Голова Наглядової ради АТ «АБ «РАДАБАНК» Тетяна Городницька розповідає журналу «GRANDE» про банківську систему та завоювання довіри клієнтів.

2018 рік для банківської системи можна сміливо назвати роком відновлення – після етапу «падіння» безлічі великих та маленьких банків, система знову працює стабільно та розвивається.

Для РАДАБАНК минулий рік став ще одним роком стрімкого розвитку – виконання нормативів НБУ, підвищення рейтингу, оновлення лінійки продуктів і нові вектори розвитку.

- Тетяна, яким був минулий рік для банківського сектору та РАДАБАНК зокрема?

- У 2018 році прибуток українських банків продемонстрував 11-кратне зростання порівняно з показниками 2017 року за даними НБУ. Це, а також зростання обсягів виданих кредитів фізичним особам і бізнесу, свідчить, на мій погляд, про те, що довіра українців до банків повністю відновлена.

Минулий рік для РАДАБАНК знаменний успішним проходженням перевірок Національного банку та Фонду гарантування вкладів, абсолютним виконанням та перевиконанням усіх нормативів НБУ та впевненим слідуванням наміченої стратегії.

- З якими показниками банк завершив рік? Чи суттєво змінилися кредитний та депозитний портфелі банку?

- 2018 рік банк закінчив з прибутком, суттєво збільшилися обсяги активів та зобов’язань. Ми активно видавали кредити не лише бізнесу, але й фізичним особам. Політику банку у відношеннях з позичальниками можна вважати консервативною, але ми не забуваємо про індивідуальний підхід до кожного клієнта з урахуванням специфіки бізнесу, завжди готові піти назустріч та знайти найкраще рішення для обох сторін. Зростання обсягів кредитів та довіри до банку в цілому є заслугою плідної співпраці професіоналів своєї справи – досвідчених співробітників та менеджерів, керівників та акціонерів, які рік за роком ведуть банк вперед. Обсяги депозитів також суттєво зросли завдяки оновленню депозитних програм та конкурентним відсотковим ставкам, які регулярно переглядаються в залежності від кон’юнктури ринку.

- Чи можна сказати, що підхід клієнтів до вибору банків змінився?

- Скоріше так, ніж ні. Рівень економічної обізнаності в країні постійно зростає, люди більш свідомо підходять до вибору банку для фінансової співпраці – такі зміни можна вважати наслідками банківської кризи, що минула. Сьогодні вкладники та позичальники не лише спираються на рекомендації рідних та друзів, але й ретельно вивчають фінансову звітність, звертають увагу на рейтинг та репутацію банків, оцінюють вигідність запропонованих програм.

- На прикладі РАДАБАНК, що може переконати клієнта в надійності та стабільності банку?

- Як було сказано раніше, це успішне проходження перевірок та підвищення рейтингу – агентство «Рюрік» підвищило кредитний рейтинг РАДАБАНК до рівня uaАА інвестиційної категорії з прогнозом «стабільний», а перевірки НБУ та Фонду гарантування вкладів фізичних осіб були пройдені більш ніж успішно. Міністерство фінансів визнало нас стабільним банком, уповноваженим здійснювати соціальні виплати, виплати пенсій, заробітної плати співробітникам бюджетних організацій.

Важливо звертати увагу не лише на спектр послуг, які надає банк, але й на те, як банк розширює свою діяльність – у 2018 році ми продовжили відкривати відділення, серед яких також з’явилася нова столична дирекція в оновленому форматі, були додані актуальні на сьогодні сервіси – РАДАБАНК одним з перших підключений до системи BankID, за допомогою якої можна легко та швидко отримати доступ до «цифрованих» державних послуг, і вже готовий надавати своїм клієнтам рахунки IBAN для швидких міжнародних розрахунків. У минулому році спеціалісти РАДАБАНК вели активну роботу з вдосконалення мобільного додатку RB24 – доступного рішення банківських питань за допомогою смартфону.

На мою думку, всі ці та багато інших факторів і роблять РАДАБАНК привабливим для наших клієнтів, які на практиці переконалися в нашій надійності та стабільності.

- І все ж, у якому напрямку РАДАБАНК розвивається активніше? Це банк для бізнесу чи для фізичних осіб?

- Стратегія розвитку РАДАБАНК передбачає паралельний розвиток напрямків. Відсутність переваг та дотримання балансу в якості услуг, що надаються як бізнесу, так і фізичним особам – запорука стабільності банку. В 2018 році вдосконалювалися послуги по всім напрямкам – тепер наші клієнти можуть оплачувати покупки за допомогою Google Pay, багато банківських сервісів доступно в додатку RB24, а також РАДАБАНК одним з перших в Україні запропонував своїм клієнтам заключати безпечні угоди за допомогою ескроу-рахунків. Була здійснена велика робота з розширення асортименту пам’ятних монет: РАДАБАНК став першим банком, який завозить банківські метали за прямим контрактом з Австралією й до недавнього часу залишався єдиним в Україні, хто співпрацює з монетним двором м. Перт, представляє найбільш повний асортимент монет Польського монетного двору, а також має партнерські відносини з великими компаніями з Нідерландів, Ліхтенштейну та Німеччини, які створюють унікальні монети та карбують на замовлення на Монетному дворі Майера. У відділеннях сьогодні представлений найбільш широкий вибір монет, які можуть стати ідеальним подарунком до будь-якого свята. В 2018 році активно розвивалися послуги з надання юридичним особам документарних операцій, а також гідний розвиток отримав напрямок VIP-обслуговування – новий преміальний продукт World Elite поєднує в собі переваги платіжної карти та значний пакет сервісів, здатних зробити життя ділової людини простішим, насиченішим та цікавішим.

- Які плани має банк на 2019 рік?  

- РАДАБАНК продовжить слідувати стратегії помірного розвитку мережі відділень у містах України, розвитку персоналу та розширення спектру послуг, які надаються. Величезну увагу планується приділити дистанційному обслуговуванню фізичних осіб – додаток RB24 активно розвивається та оновлюється, додаються нові сервіси та можливості, серед яких, наприклад, вже реалізований валютообмін у режимі онлайн. Продовжиться кредитування бізнесу, агропромислового комплексу, розробка та вдосконалення продуктів для цього сегменту клієнтів. Велика увага приділяється бюджетній сфері та пенсійному обслуговуванню, зарплатним проектам. Напрямок VIP-банкінгу також буде активно розвиватися – розширюватимуться можливості елітних карт для найвибагливіших клієнтів, заключатимуться нові партнерські угоди, завдяки яким відкриваються нові горизонти в преміальному обслуговуванні. Ну і, звичайно, ми продовжимо підвищувати якість наших послуг та підтверджувати свою надійність в якості фінансового партнера.

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини