RU

"Просто картка" від ТАСКОМБАНКУ і Mastercard – нова кредитна картка з вигідними умовами p

24.12.2020, 09:30

На правах спонсорства

ТАСКОМБАНК спільно з Mastercard запустив у продаж нову кредитну "Просто картку", об’єднавши у ній кращі характеристики кеш-кредитів і класичних кредиток.

Кредитна картка, кредит готівкою чи позика в МФО? Пропозицій на ринку багато, але як обрати найзручніший варіант? Розуміючи, що нині серед клієнтів банків та фінансових установ залишається досить велика частка людей, які не користуються кешбеком і не розуміються на грейс-періодах, ТАСКОМБАНК створив просту кредитну картку — "Просто картку".

Вона поєднує простоту і прозорі зрозумілі умови кредитування:

  • до 100 000 грн кредитного ліміту;
  • відсоткова ставка — 4,5% на місяць;
  • 0 грн за зняття кредитних коштів у банкоматах;
  • 0 грн за переказ кредитних коштів;
  • 0 грн за відкриття та обслуговування.

Замовити картку можна у будь-якому відділенні ТАСКОМБАНКУ або онлайн із доставкою кур’єром у будь-яке місто. Керувати коштами також можна онлайн у додатку TAS2U.

"Ми спробували об'єднати кращі переваги кредитування, коли людина може отримати картку, на неї – гроші, і користуватися цим на "револьверній" основі постійно, головне – платити внески. Тож, "Просто картка" не має складної механіки, грейс-періодів, кешбеку і комісій. Це проста картка, на якій є кредитний ліміт, користуватися ним можна в межах чесної відсоткової ставки — 4,5% на місяць. А операції, наприклад, зняти гроші, сплатити "комуналку" чи переказати кошти, здійснюються безкоштовно і без обмежень за сумами. Просто замовляйте картку, яку наш кур'єр доставить практично в будь-який районний центр вам додому, і користуйтеся", — пояснює Артур Муравицький, заступник голови правління ТАСКОМБАНКУ.

"Простота у використанні та зрозумілість – це одні з ключових ознак платіжних продуктів, які ми впроваджуємо разом із партнерами. Впевнена, кредитна картка із простими і прозорими умовами має величезний потенціал для українців. Картка – це зручний фінансовий інструмент, який сприяє розвитку фінансової включеності та надає цілу низку переваг в управлінні своїми фінансами. "Просто картка" від ТАСКОМБАНКУ – це ключ до зручних і безпечних платежів: від розрахунків у магазинах або транспорті до онлайн-шопінгу й оплат комунальних послуг", – підкреслила Анна Онищенко, віце-президент по роботі з клієнтами Mastercard в Україні та Молдові.

"Банкінг без бар'єрів – ось принцип роботи в ритейлі, який ми хочемо реалізувати, тому концентруємося на створенні нових продуктів, що відповідають потребам різних сегментів наших клієнтів, та поліпшенні онлайн- та офлайн-сервісів", — підкреслив Артур Муравицький.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини