Прибуткові гривневі вклади: особливості роботи інвестфондів p

19.02.2019, 13:28
Прибуткові гривневі вклади: особливості роботи інвестфондів - Фото

В Інноваційно Фінансово-Лізинговій компанії "ІЗРАЇЛЬ ІНВЕСТМЕНТС" розповіли про принципи роботи інвестиційних фондів

На правах реклами

На сьогоднішній день вкладення в інвестиційні фонди є найбільш прибутковими інвестиціями в Україні.  Такими вони і залишаться в найближчому майбутньому.  Навчитися правильно управляти своїми фінансами для створення пасивного доходу досить легко.  Головне - визначити цілі і послідовність дій.

Про те, що таке інвестиційний фонд і як в нього вкладати, розповів представник успішної ізраїльської компанії ISRAEL INVESTMENTS LTD Генадій Ющенко.  Для українців свої двері Інноваційно Фінансово-Лізингова компанія "ІЗРАЇЛЬ ІНВЕСТМЕНТС" відкрила відносно недавно, проте за короткий період часу встигла позитивно зарекомендувати себе.

 Що ж собою являють інвестиційні фонди?

 За словами Геннадія Євгеновича, це структура колективних інвестицій.  Такий інструмент дозволяє інвестувати вкладнику невеликі суми, які потім сумуються і вкладаються в цінні папери, нерухомість та інше.  Керує засобами фонд, використовуючи в своїй роботі напрацьовані стратегії і досвід.  Після отримання прибутку доходи розподіляються у відсотковому співвідношенні між усіма вкладниками.  Розмір доходу для кожного учасника фонду залежить від вкладеної суми і терміну депозиту.

 Основною перевагою вкладів в інвестиційні фонди є професійне управління грошовими коштами - вкладнику не потрібно ставати аналітиком або брокером, а також накопичувати необхідний досвід і знання.

 Також він зазначив, що плюсами інвестиційних фондів однозначно є диверсифікація ризиків, а також прибутковість, про яку ми поговоримо трохи пізніше.

 Які послуги надає інвестиційний фонд і кому доступні такі вклади?

 Завдяки багатогранності роботи ІФ, для вкладників доступні найрізноманітніші області для інвестування:

 - цінні папери;

 - нафта і газ;

 - стартапи;

 - нерухомість;

 - криптовалюта і ін.

Вкласти гроші в нерухомість або нафту дійсно може дозволити собі не кожен, але завдяки ІФ поріг входження в такі інвестиції став можливим для людей середнього класу.  До того ж, не можна упускати і ще одну популярну послугу - інвестиційні пакети (комплект активів для досягнення певних цілей).

 Інвестиційні пакети - це швидко і вигідно.  Чим більша сума вкладу, тим вище процентна ставка.  Для своїх вкладників компанія Israel Investments LTD пропонує п'ять видів гривневих інвестиційних пакетів:

 - INVESTING START;

 - INVESTING LIGHT;

 - INVESTING BIG;

 - INVESTING AGENT;

 - INVESTING BUSINESS.

Кожен з них оформляється від 6 місяців.  Після вибору пакета обов'язково підписується торговий контракт (договір) між вкладником і інвестиційним фондом.  При цьому, як було сказано вище, від інвестора не потрібні будь-які додаткові знання, контроль за фінансовим ринком або інші дії.

Для початківців інвесторів ідеальним стартом будуть пакети INVESTING START і INVESTING LIGHT.  Відсоткова ставка за ними становить 16,5% і 17% за півроку.  Якщо брати пакет LIGHT, то чистий прибуток по ньому 5094 грн.  - непогано правда?  Жоден депозит не може надати такі умови.  Не дарма вклади в інвестиційні фонди вважаються сьогодні найбільш простими і вигідними.

Не зайвим буде підкреслити і той факт, що дії ІФ регулюються законодавством України (Закон «Про інститути спільного інвестування»).  Контроль над діяльністю інвестиційних компаній здійснює Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку.

https://www.israel-investments.com/izrailskie-cennye-bumagi/

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проект"Новая нормальность" и как в ней дальше жить