RU

"Прибирання в смартфоні" - нова послуга з прибирання в Києві p

22.06.2020, 09:00

На правах спонсорства

Генеральне прибирання квартири, після ремонту або просто підтримуюче - це завдання, які варто доручити професіоналам, якщо хочете досягти відмінного результату. Якщо раніше послуги клінінгу для багатьох вважалися чимось дорогим та не дуже безпечним, то зараз генеральне прибирання котеджів в Києві за допомогою професійних клінінгових компаній стало просто незамінною й безпечною послугою, завдяки сервісу «Прибирання в смартфоні».

Переваги сучасного сервісу

Замовляючи професійний клінінг квартир або котеджів, не треба думати, коли на це виділити дорогоцінний час, які кошти підібрати, де знайти відповідну техніку та кого запросити на допомогу. З новою послугою «Прибирання в смартфоні» передбачено можливість онлайн трансляції з камери відеоспостереження на смартфон або комп'ютер і клієнт може в будь-який момент контролювати в реальному часі прибирання, вносити корективи та не хвилюватися, що щось пропаде з будинку. Кілька камер відеоспостереження онлайн виставляються так, щоб було видно всю площу квартири або котеджу. Плюс: можна було стежити за всіма процесами, що включає прибирання котеджів. При цьому можна бути на відпочинку в іншій країні, на роботі в офісі.

Які компанії надають нову послугу відеоспостереження за прибиранням?

Першою, та поки єдиною компанією, яка впровадила у себе послугу відеоспостереження за всіма процесами прибирання приміщень стала клінінгова компанія «Уборка 24».

«Оскільки компанія існує вже 6 років, за цей період ми не раз стикалися з переживанням клієнтів за своє майно і якість прибирання. Перед нами стояло завдання подолати хвилювання клієнтів і зробити весь процес прибирання прозорим й сучасним з точки зору технологій. Тут в нашій команді й народилася ідея впровадження відеоспостереження за всіма процесами прибирання. Багато компаній в країнах ЄС, а також в США і Канаді пропонують професійне прибирання квартир, роблячи акцент на віддалений відеосервіс, щоб довести - генеральне прибирання квартири може бути не тільки швидким, але й абсолютно безпечним.», - повідомив директор та засновник компанії «Уборка 24», Роман Оболончик.

На цю мить послуга відеоспостереження за всіма процесами прибирання є безкоштовною і доступна всім жителям Києва та прилеглих міст. Оформляючи клінінг котеджу або квартири, клієнтові варто уточнити такі аспекти:

1. Загальна площа.

2. Кількість поверхів.

3. Що саме необхідно прибрати.

4. Який ступінь забруднення.

5. Чи потрібні додаткові послуги (наведення порядку в шафах, миття вікон).

Якісне генеральне прибирання приватних будинків в Києві - незамінне рішення для підтримки порядку в котеджах, де живуть діти, люди, які страждають на алергію і любителі чистоти. Завжди приємно жити, творити й насолоджуватися кожним днем ​​в чистому приміщенні, де немає пилу, неприємного запаху, плям.

Генеральне прибирання котеджу, виконане за допомогою професіоналів, дозволяє отримати чистий будинок, незалежно від кількості кімнат, висоти стель, стилю оформлення вже через кілька годин з того моменту, як в ньому розпочалося прибирання. І оскільки можна стежити та контролювати віддалено генеральне прибирання будинку, не перебуваючи безпосередньо в будівлі, залишається більше вільного часу, щоб клієнт міг зайнятися своїми справами, поки над чистотою в його будинку працюють фахівці.

 

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини