RU

Президент України нагородив кращих працівників фармації p

19.11.2020, 15:01
Президент України нагородив кращих працівників фармації - Фото

На правах спонсорства

Високий професіоналізм співробітників аптечної мережі ТОВ "Аптека гормональних препаратів" отримав визнання на державному рівні. Указом Президента України №396/2020 завідувачеві аптеки №2 ТОВ "Аптека гормональних препаратів" Жанні Івасенко присвоєно почесне звання "Заслужений працівник фармації України".

Звання "Заслужений працівник фармації України" присвоюється за вагомий особистий внесок у розвиток фармацевтичної галузі, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм.

Церемонія вручення нагород відбулася в Міністерстві охорони здоров'я України. Від імені Президента України Міністр охорони здоров'я України Максим Степанов вручив Жанні Івасенко відповідне посвідчення і нагрудний знак.

Міністр підкреслив значимість внеску співробітників фармацевтичної галузі в здоров'я країни і подякував за щоденну старанну роботу, головним завданням якої є збереження здоров'я і поліпшення якості життя наших співгромадян, що особливо важливо під час пандемії.

У кожній аптеці мережі "Аптека гормональних препаратів" є свої герої, але їх об'єднує спільна мета – надати своїм клієнтам доступ до високоякісних медичних препаратів і послуг. Завдяки зусиллям кожного із співробітників компанія розвивається в світлі мінливих потреб і демонструє стабільну роботу, засновану на високих професійних і етичних стандартах, для поліпшення здоров'я і благополуччя суспільства.

Інформація про компанію: "Аптека гормональних препаратів" успішно працює на ринку вже більше 25 років. За роки роботи компанія отримала визнання у фармацевтичній галузі про що свідчить безліч нагород:

2001 р. Переможець рейтингу "100 кращих підприємств Києва" в номінації "Медичні препарати і устаткування".

2002 р. Визнання зразковим підприємством торгівлі та сфери надання послуг Київським міським союзом захисту прав споживачів.

2004 р. Диплом за значний внесок у розвиток бізнес-освіти в Україні від Консорціуму із удосконалення менеджмент-освіти в Україні.

2005 і 2009 рр. Краща аптечна мережа України за результатами щорічного національного конкурсу фармацевтичної галузі "Панацея".

2015 р. Подяка від Державної служби лікарських засобів України "За плідну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток охорони здоров'я, її фармацевтичного сектора".

2020 р. Подяка від Національного військово-медичного клінічного центру "Головний військовий клінічний госпіталь" Міністерства оборони України.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини