Премія «Агро Champions 2019»: топ-менеджери МХП – серед кращих pr

22.08.2019, 10:52
Премія «Агро Champions 2019»: топ-менеджери МХП – серед кращих - Фото

На правах реклами

Топ-менеджери агрохолдингу МХП стали переможцями в професійних номінаціях галузевої індустріальної премії «Агро Champions 2019». Двоє з них одержали звання кращих у галузі, а ще двоє номіновані в шорт-листах премії на чемпіонське звання.

Перший заступник голови правління агрохолдингу МХП Юрій Мельник — переможець премії «Агро Champions 2019» у номінації  «Операційний директор».

«Моє головне завдання в компанії — виростити потужну команду, яка змогла б бути найкращою. І результати МХП самі за себе говорять, — сказав Юрій Мельник під час урочистої церемонії нагородження переможців премії «Агро Champions 2019». – Я дуже ціную людей, з якими працюю, і прагну, щоб після мене в компанії залишився штат справжніх професіоналів своєї справи».

Ксенія Прожогіна, директор департаменту управління персоналом і комунікацій агрохолдингу МХП, — професіонал-переможець премії «Агро Champions 2019» у номінації «HR-директор».

Ще два топ-менеджери МХП — серед номінантів у шорт-листах премії «Агро Champions 2019». Вікторія Капелюшна, заступник голови правління агрохолдингу МХП, — у шорт-листі топ-професіоналів в номінації «Фінансовий директор». Сергій Іванов, заступник голови правління МХП з комерції та маркетингу, — серед кращих фахівців галузі у шорт-листі номінації «Маркетинг-директор».

Переможців визначала Експертна рада премії на основі оцінок за 60-бальною шкалою за трьома критеріями: кваліфікація (досвід, soft skills, затребуваність на ринку); репутація (довіра на ринку); ефективність (результати діяльності керівника в складовій результату діяльності компанії, впровадження інновацій, прозорість у роботі).

«Ми багато можемо говорити про різні аспекти виробництва, але без людини, яка дійсно горить цією справою, має глобальне бачення та працює щодня, успішного виробництва не вийде», — заявила на урочистій церемонії нагородження переможців премії «Агро Champions 2019» Ольга Трофімцева, в. о. міністра аграрної політики та продовольства.

З тим, що від ефективності лідера залежить результат усієї команди, погодився й президент асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» Алекс Ліссітса, який прийняв участь у церемонії нагородження. За його словами, «сьогодні бізнес настільки багатогранний, людьми керувати нелегко, і тільки гідні зможуть упоратися з цим і бути дійсно лідерами та мотиваторами».

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

LIGA радниківНевидимая власть. Зачем руководству страны 500 советников и помощников