RU

Представники ГК DIM відкрили футбольне поле біля ЖК Метрополіс в Голосіївському районі p

29.09.2020, 17:25
Представники ГК DIM відкрили футбольне поле біля ЖК Метрополіс в Голосіївському районі - Фото

На правах спонсорства

28 вересня 2020 року У Голосіївському районі відбулося відкриття футбольного-баскетбольного поля поруч ЖК Метрополіс, який розташований за адресою вул. Академіка Заболотного 1. Будує житловий комплекс група компаній DIM.

На відкритті об'єкта були присутні: партнер групи компаній DIM Андрій Насіковський, мер міста Віталій Кличко, Голова Голосіївської РДА Сергій Садовий, голова ОСББ "Глушкова 9Д і 9Б" Павло Жук та інші представники міської та районної адміністрації.

"З радістю відкриваємо новий об'єкт біля ЖК Метрополіс. Адже для нашої компанії важливо, що ми створюємо не тільки квадратні метри, а й атмосферу, у якій комфортно жити. Спортивна інфраструктура району — це важлива складова. Ми віримо, що жителі гідно оцінять нове футбольне поле, і воно стане місцем, яке об'єднає всіх любителів активного дозвілля,"- заявив під час відкриття партнер групи компаній DIM Андрій Насіковський.

Характеристики нового спортивного майданчика виглядають так:

Розмір поля — 416 кв.м, 8 см бетонна армована основа, покрита 13 мм двошаровим зносостійким покриттям. Загальна вартість облаштування майданчика — 1 млн 200 тис. гривень.

Окрім футбольних воріт, на майданчику встановлені баскетбольні кільця, що урізноманітнить спортивне життя мешканців.

Зі слів представника компанії, крім футбольного-баскетбольного поля, компанія DIM покрила більш ніж 350 кв. м дитячих майданчиків для ОСББ "Глушкова 9Д і 9Б", що коштувало девелоперу 300 тис. грн.

Для забудовника це вже не перший проект, у якому вони допомагають впорядкувати Київ. У грудні 2016 року група компаній DIM провела плановий ремонт вхідної групи і даху по вул. Миропільська, 37. У травні 2017 року, у Дніпровському районі, було відкрито сквер по вул. Жмаченка, 28. Він був створений в межах Меморандуму, укладеного між місцевою громадою і групою компаній DIM, яка поруч зводить житловий комплекс "Автограф".

Крім цього, в 2019 році, поруч з житловим комплексом А52, на провулку Бехтерєвський 7/11, зробили ремонт вхідних груп і встановили дитячий майданчик, а у сусідньому 13А проведена реконструкція теплового пункту.

"Наша мета — зробити Київ затишним, красивим і комфортним містом. Тому DIM не тільки будує нові сучасні ЖК, але і завжди із задоволенням допомагає нашим сусідам",- сказав Андрій Насіковський.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини