RU

Працювати безпечно! Сфери бізнесу, де важлива правильна дезинфекція p

10.07.2020, 13:03
Працювати безпечно! Сфери бізнесу, де важлива правильна дезинфекція - Фото

На правах спонсорства

Проте є сфери, де додатковий захист завжди був на чільному місці. Використання антисептиків у деяких закладах - це умова, яка прописується законами і нормативами, а додаткова обробка санітайзерами - обов’язковий етап захисту. 

Про це варто замислитися тоді, коли ви тільки плануєте відкривати власний салон краси, кав’ярню, масажний кабінет або інший бізнес. Бо ж пункт “антисептика” неодмінно стане однією з статей ваших витрат.

Давайте розберемося детальніше, що й до чого.

Медична сфера

Основні вимоги до дезінфекції медичних закладів викладені у наказі МОЗ України Про затвердження Державних санітарних норм і правил "Санітарно-протиепідемічні вимоги до закладів охорони здоров'я, що надають первинну медичну (медико-санітарну) допомогу". 

У наказі, зокрема, прописано, що процедурні кабінети та інші приміщення, що вимагають дотримання особливого режиму і чистоти рук обслуговуючого медперсоналу, повинні бути обладнані умивальниками з установкою ліктьових кранів зі змішувачами та дозаторами з рідким (антисептичним) милом і розчинами антисептиків.

Ігнорувати ці та інші вимоги не можна, і найближча перевірка вам про це точно повідомить.І не важливо про який масштаб бізнесу йде мова - велику мультипрофільну мережу лікувально-профілактичних центрів або невеликий приватний кабінет. 

Серед клієнтів Він Стрім - мережі медичних центрів Eurolab, Борис, Добробут. Ми пишаємося рівнем довіри до нашої продукції і щоденно забезпечуємо ідеальну безпеку у закладах. 

Beauty-бізнес

Естетична медицина, косметологія, салони краси і перукарні - тут клієнти та персонал так само наражається на небезпеку, якщо санітарні норми не дотримуються.

Обробка поверхонь, інструментів повинна проводитися якісними та безпечними для людей антисептичними засобами. 

В Україні час від часу виникають публічні скандали зі звинуваченнями у неякісному наданні послуг у сфері beauty. І часто це пов’язано саме з недостатньою дезінфекцією закладів. Відкриваючи салон краси або косметичний кабінет, пам’ятайте - ваша репутація і професійність може опинитися під загрозою, якщо ви заздалегідь подбайте про безпеку.

“Сьогодні як ніколи актуальна тема гігієни рук та поверхонь і на ринку майже не щодня виникають нові компанії ,які пропонують засоби санітайзінгу. Але, старий друг - завжди кращий за нових двух - продукція Він Стрім не просто перевірена часом, нам вдалось змінити відношення аудиторії до засобів гігієни та перетворити дезінфекцію на приємний ритуал. Ми розробили лінійку засобів, що приємні у використанні, з нейтральним ароматом та не висушують шкіру” - розповідає Миколай Вірьовкін, засновник компанії Він Стрім.

HoReCa

Під час карантину першими обмежили діяльність закладів готельно-ресторанного бізнесу.

У нових реаліях готелям, кафе, ресторанам і барам доведеться ще більш посилити заходи безпеки.

Звісно, йдеться і про те, щоб гості мали можливість користуватися санітайзерами - це гарантуватиме, що передача вірусів не відбудеться. Також антисептичні рідини використовуються під час прибирання.

Мрія “відкрити бар” або навіть маленьку кав’ярню чи візок із стрітфудом тепер нерозривно пов’язана з питанням безпеки. Інакше ви не знайдете свого клієнта - він вас просто злякається.

Олександр Коденець (Формаджіо, засновник проектів Hamonbaby, RamyunBaby) розповів про важливість дезінфекції в ресторанному бізнесі.

"У закладах громадського харчування потрібна така ж стерильна чистота, як і в операційній.

Ти готуєш страви, відповідаєш за здоров'я своїх відвідувачів. Ти повинен бути впевнений у тих засобах, які використовуєш на кухні. Твої відвідувачі повинні бути впевнені у своїй безпеці, у безпеці посуду, приладів, якими вони користуються. Кухарі, які працюють на кухні повинні бути впевнені, що засоби, які вони використовують, не зашкодять ані їм, ні відвідувачами.

Тому ми вибираємо для своїх кухонь найкращі продукти, доступні на українському ринку, які мають всі необхідні сертифікати. Ми підтримуємо місцевого виробника, тому купуємо продукцію Клін Стрім від виробника - компанії ТОВ “Він Стрім”.

Під час карантину вся лінійка засобів цієї марки показала себе з найкращого боку як за якістю, так і по витратам, що важливо при щоденному використанні. Наш лідер - антисептик в гелі - економічний, має високий ступінь очищення, не викликає побічних ефектів - продукція компанії ТОВ “Він Стрім”.

Заправки

Скільки часу ви проводите і скількох людей зустрічаєте на заправці?

It depends - як кажуть в англомовному світі.

Часом ми просто заїжджаємо, щоб терміново наповнити бак і рухатися далі. Інколи зупинка - це повноцінний обід і відпочинок під час довгої подорожі.

Сучасні заправки надають цілий комплекс послуг різного рівня. 

Один із клієнтів Він  Стрім - мережа WOG, де можна з комфортом провести час. Власники цього бізнесу дбають про безпеку, і дуже відповідально ставляться до дезінфекції приміщень. Розрахуватися на касі, випити кави, здійснити покупки, відвідати вбиральню - все це пов’язано з безліччю операцій, які мають бути абсолютно безпечними для відвідувачів.

Якісний сервіс починається з безпеки, і наші клієнти точно про це знають.

Як відзначає керуючий партнер компанії Миколай Вірьовкін, компанія "Він Стрім" ще декілька років тому взяла курс на підвищення санітарної культури українських громадян. Так, за останні роки компанія провела сотні навчальних тренінгів та інших івентів по навчанню гігієни рук в усіх регіонах України. Продукція Він Стрім завжди отримує найвищі оцінки якості від споживачів. Крім того, компанія має заключення від лабораторії Київського епідеміологічного центра МОЗ, що підтверджує дієвість засобів. Всі продукти компанії мають санітарно-гігієнічні висновки Державної споживчої служби та зареєстровані у МОЗ.

Про компанію:

Заснована в червні 2018 року. Вже за пару років до коронакризи створила сталу культуру гігієнічної обробки рук. Сьогодні продуктами компанії користуються понад 1 млн споживачів в Україні. 

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини