RU

Фонд Let's help запускає Всеукраїнський проект глобальних змін #Подаруй красу

24.02.2020, 12:00
Фонд Let's help запускає Всеукраїнський проект глобальних змін #Подаруй красу - Фото
Фото - Let's help

LIGA.net - інформаційний партнер фонду Let's Help (входить до групи компаній ЛІГА)

У 2020 році Let's help запускає Всеукраїнський проект глобальних змін геріатричних пансіонатів. Ми щиро віримо, що будинки для літніх людей можуть бути місцем, де люди похилого віку хотітимуть жити. Це перший подібний проект в Україні, він покликаний поліпшити ментальне здоров’я та надати необхідну турботу і підтримку самотнім людям літнього віку. Ідея цього проекту з’явилася органічно з нашої діяльності.

Краса для літніх людей - це емоційний стан, це турбота, це самовідчуття, їхній стимул до життя. Елементарні для нас з вами речі, для них - забуте відчуття впевненості. Наша мета - дати їм цю емоцію.

Ми облаштуємо у чотирьох пансіонатах Київської області простір для 340 людей літнього віку, у якому буде все необхідне та зручне для того, щоб зробити зовнішній вигляд бабусь та дідусів гарним. У цьому просторі мають бути: мийка для голови, перукарське крісло, стіл для манікюру, перукарське та манікюрне приладдя, а також дзеркала, в які захочеться дивитися. Задля цього нам потрібна ваша допомога та енергія. Щоб втілити цю ідею у життя, нам необхідно зібрати 1 000 000 гривень.

Ви можете долучитися та дарувати красу разом з нами: зробити переказ коштів, поділитися інформацією про проект у своїх соціальних мережах, придбати сувенірну продукцію - футболку або браслет, створені на підтримку проекту відомими дизайнером Ольгою Навроцькою та ювеліром Валерією Гуземою. Якщо ви працюєте у б’юті-індустрії та можете поділитися обладнанням чи своєю майстерністю перукаря, майстра з манікюру, косметолога - будемо вдячні за вашу участь, #letshelpbeautyangels

Протягом усього існування Фонду ми неодноразово проводили заходи, спрямовані саме на те, щоб підтримати у бабусях та дідусях бажання жити та усіляко підбадьорити їх: творчі майстер-класи, тематичні вечірки з коктейлями та танцями, виїзні дні краси для жителів пансіонатів, зйомки для проектів фонду за участі бабусь і дідусів. Усі ці активності показали нам, наскільки важливо для них залишатися у центрі уваги, наскільки їм бракує живого спілкування та турботи.

Не зволікайте, заходьте, реєструйтеся та долучайтеся. Першу кімнату краси ми відкриємо вже зовсім скоро - у березні.

СПРАВКА. Фонд Let's Help був створений в 2015 році родиною Бондаренків, засновниками ГК ЛІГА, яка з 1991-го працює на ринку України. Засновники Let's Help покривають все адмінвитрати фонду. 100% благодійних внесків фонд витрачає на реалізацію благодійних програм "Гідна старість", "Універсальне середовище", флешмоб #letshelpbabusya та інших ініціатив.
Марк Сировой
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини