RU

Платіжна система GlobalMoney тестує ідентифікацію гаманців за допомогою bankID pr

16.09.2020, 12:35
Платіжна система GlobalMoney тестує ідентифікацію гаманців за допомогою bankID - Фото

На правах спонсорства

Національний банк України від 14 вересня опублікував інформацію про зміни в системі регулювання електронних грошей. В рамках підготовки до повноцінного впровадження постанови НБУ провідний оператор ринку платіжна система GlobalMoney вже 15 вересня впровадила в тестовому режимі можливість ідентифікації гаманців за допомогою bankID.

«Зараз в мобільному електронному гаманці Global24 можуть пройти ідентифікацію клієнти Приватбанку, монобанк, банку Південний і ще декількох банків-партнерів із загальною клієнтською базою понад 25 млн фізичних осіб. Найближчим часом планується впровадження bankID НБУ для покриття максимальної кількості клієнтів », - повідомляє прес-служба компанії GlobalMoney.

Нагадаємо, 14 вересня на сайті НБУ було опубліковано Постанову No133 «Про затвердження Змін до Положення про електронні гроші». Ця постанова передбачає підняття лімітів на суми з 14 000 до 400 000 тисяч гривень, що знаходяться на електронних гаманцях користувачів, які поповнюються. При цьому вводиться обов'язкова ідентифікація користувачів гаманців.

Вводяться додаткові вимоги до банків-емітентів електронних грошей для підвищення рівня захисту користувачів. Так само зміни торкнулися і порядку проходження операцій.

Відзначимо, що положення Постанови почнуть працювати тільки через 6 місяців, а за цей час учасники ринку повинні доопрацювати технічну частину, розробити необхідні документи, а також внести пропозиції про зміни в правила електронних грошей.

У GlobalMoney підкреслили, що на даний момент система електронних грошей працює в штатному режимі в рамках чинного законодавства. Кожному користувачу заздалегідь повідомлять про зміни, але вже зараз можна пройти ідентифікацію.

Міжнародна Платіжна система GlobalMoney на ринку з 2009 року і сконцентрована на роботі з операторами мобільного зв'язку, торговими мережами, банками та іншими фінансовими установами. Понад 80% українських електронних гаманців створені в рамках системи електронних грошей GlobalMoney. Серед партнерів компанії GlobalMoney - банки ПриватБанк, Монобанк, банк Альянс; оператори Vodafone, Київстар, Лайфселл, Укрпошта, роздрібна мережа АЛЛО, мережа заправних станцій WOG та інші.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини