Підсумки року: яку техніку для кухні обирають українські родини? p

07.02.2019, 11:43
Підсумки року: яку техніку для кухні обирають українські родини? - Фото

Ось уже більше 15 років компанія Pyramida Technik створює функціональну, зручну, якісну та практичну продукцію

На правах реклами

Ринок техніки для кухні дуже висококонкурентний. Величезну конкуренцію українським виробникам складають відомі зарубіжні бренди. Проте одному з вітчизняних брендів вбудованої техніки все ж вдалося одержати перемогу в боротьбі за лояльність покупців. Ось уже більше 15 років компанія Pyramida Technik створює функціональну, зручну, якісну та практичну продукцію, яку для облаштування своєї кухні обрала вже кожна третя українська родина.

Потрійний успіх — українці обирають Pyramida

Бренд уже багато років є беззаперечним лідером з виробництва кухонної техніки, і 2018 рік не став виключенням.

Кращим показником якості техніки Pyramida у цьому році стали нагороди найпрестижніших конкурсів країни. Портфель перемог бренда поповнили відзнаки «Вибір року», «Фаворити успіху» та «Українська народна премія», в голосуванні яких брали участь авторитетні експерти та мільйони українців. Аналітика, методи збору даних і найретельніші перевірки різні, а результат один — кожна третя українська сім’я вже обрала техніку Pyramida для облаштування своєї кухні.

ISO 9001 — якість міжнародного стандарту

Кожен з нас намагається забезпечити свої домівки тільки найкращим — меблями та технікою, якість і безпека яких не викликає сумнівів. Уже давно такою гарантією є наявність у виробника сертифіката ISO, що підтверджує відповідність високим стандартам якості.

У 2018 році виробництво Pyramida пройшло сертифікацію ISO 9001:2015. Систему управління якістю на підприємстві перевіряли незалежні міжнародні експерти Bureau Veritas. Їхня оцінка — закономірний результат наполегливих зусиль усіх членів команди та гарантія налагодженої роботи технологічних процесів. Для споживача ж це означає стабільно високу якість всієї продукції під брендом Pyramida.

Інновації на кожній кухні

Не тільки смартфони та годинники можуть вирізнятися витонченим дизайном. Розробки українських виробників також не пасуть задніх. Інженери R&D центру Pyramida Technik презентували ринку нову лінійку безшумних вертикальних моделей з унікальним запатентованим дизайном: стильні та потужні, з новою подвійною системою забору повітря. Адже бренд полюбляє бути на крок попереду! Ознайомитися з новинкою можна у всіх гіпермаркетах техніки України. 

Довіра покупців — найбільший успіх

Скільки б нагород не отримувала компанія, у Pyramida впевнені, найцінніша з них — довіра покупців. Команда робить усе можливе, щоб тримати високу планку: сьогодні на власному заводі в Україні компанія виготовляє більше 30 тисяч витяжок за рік, випускає першу українську склокераміку та запускає нові сучасні лінії з виробництва духових шаф.

За більш ніж 15 років роботи не менше 1,7 мільйона одиниць вбудованої техніки Pyramida оселилося на українських кухнях. Мільйони українців, мільйони вечорів з найсмачнішими домашніми ласощами, мільйони історій теплих зустрічей на улюблених батьківських кухнях. Усе це — гордість. Усе це — ще більш амбітні цілі, головна з яких звучить так: кожна українська кухня має бути обладнана найкращою вбудованою технікою!  

 

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проектИнтервью Фукуямы на Visa Cashless Forum 2020: о новой реальности и последствиях пандемии