Підбір комплекту відеоспостереження на 4 камери: основні принципи p

31.08.2020, 12:00
Підбір комплекту відеоспостереження на 4 камери: основні принципи - Фото

На правах спонсорства

Саме чотири камери - золота середина для будь-якої системи відеоспостереження, як в квартирах, так і приватних будинках, а також бізнес-приміщеннях і навіть на дачі. Для компонування такої кількості камер потрібно не тільки вибрати саме знімальне устаткування, але і правильно провести монтаж.

Необхідний комплект

Щоб забезпечити продуктивність системи спостереження, потрібно, щоб було в наявності все необхідне обладнання. Повноцінний набір техніки включає в себе:

  • відеореєстратор на чотири канали для запису відеосигналу;
  • жорсткий диск, на якому будуть зберігатися дані;
  • всі чотири камери;
  • шнури для живлення і передачі відеосигналу;
  • блоки живлення;
  • кріплення

Купувати найдорожчу техніку не варто, адже куди важливіше її характеристики. Наприклад, камери варто вибирати з хорошою роздільною здатністю, чутливістю матриці, широким кутом огляду і наявністю захисту. Чим вище кожен з показників, тим краще буде якість наданого зображення.

Камери можуть бути стаціонарними, розрахованими на певну зону або поворотними, їх, як правило, можна налаштовувати для досягнення кращого результату. Для відеореєстратора і жорсткого диска важливі швидкість запису, кількість відеовходів, тип запису (за розкладом, постійна, по тривозі або детектору), обсяг пам'яті.

З комплектуючих будуть потрібні блок живлення, мережевий шнур, відеокабель, також при роботі з роз'ємами, відмінними від HDMI, потрібно купити сумісний різновид. На цьому комплект буде повністю завершено, його можна монтувати в потрібному приміщенні.

Сфери застосування системи на 4 камери

Використовуючи чотирикамерну систему стеження, можна обладнати практично будь-яке приміщення, розділивши його на зони. Характеристики безпосередньо залежать від сфери використання, в яку потрапить відеообладнання:

  • Дача, приватний будинок і вулиця. В таких умовах техніка найбільш вразлива перед брудом і вологою, тому камери повинні бути волого і пилозахищені. Температурний режим регіону теж потрібно враховувати і створювати запас витривалості близько 5-10 градусів. Для нічної фіксації повинно бути підсвічування інфрачервоного типу з дальністю роботи 20-30 метрів, а заощадити енергію допоможе датчик руху - запис буде включатися тільки при його спрацьовуванні.
  • Квартира і офіс. У цьому випадку важливо, щоб рішення було естетичним, тому купольні камери - кращий вибір. Камери варто підбирати до площі приміщення, адже переплата за якість буде невиправданою, якщо зйомка потрібна в одній кімнаті. Двосторонній зв'язок теж буде марним, якщо тільки не будуть виконувати функцію стеження або оповіщення.

Комплекти на 4 камери використовуються не так часто, оскільки вимагають маси обладнання та за підсумком влітають у копієчку власникам. Але правильно підійшовши до питання планування і закупівлі техніки, можна досягти чудових результатів і підвищити безпеку.

Щоб не допустити помилок, варто звертатися до професіоналів компанії за адресою, які проведуть процедуру підбору і установки відеоспостереження з гарантією якості, не підставивши безпеку під удар.

 

 

 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю