RU

Перетворення в слона – фейк або проривна технологія? p

22.02.2021, 18:30
Перетворення в слона – фейк або проривна технологія? - Фото

У мережі бурхливо обговорюють ролик, мова в якому йде про досить незвичайною технології. Головним посилом відео виступає технічна можливість перетворити людину ... в слона. Звучить більш ніж дивно – саме тому ми зробили спробу докопатися до суті відеоряду.

В першу чергу, ми намагаємося зрозуміти, хто є автором цієї ідеї. Питання також викликає смислове навантаження вийшов ролика. З одного боку, схоже на розіграш. З іншого, з моменту досить гучного інфопривода пройшло достатньо часу – ймовірно, настав час для новини, приголомшливої ​​за своїми масштабами.

Можливо, в ролику проводиться аналогія з відомим крилатим висловом "Задоволений, як слон"? Звичайно ж, так повелося від того, що в жартівливій формі ми порівнюємо людини з величезною твариною. Таким чином ми багато разів підсилюємо опис емоції насолоди. Мабуть, творці обговорюваної "технології" занадто буквально сприйняли цю приказку.

Ніхто поки не знає, що це за технологія перетворення людей в слонів, але сподіваємося, що вже зовсім скоро вона розкриє свій секрет. Всі ми з нетерпінням чекаємо, коли зможемо зрозуміти – це вигадка чи наші майбутні реалії? Залишайтеся з нами, щоб першими дізнатися в чому тут справа. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини