Переїзд в США для інвесторів стане дорожче майже в два рази p

12.08.2019, 10:11
Переїзд в США для інвесторів стане дорожче майже в два рази - Фото

Щоб дізнатися більше про еміграцію саме в США, отримайте безкоштовну консультацію у американського юриста

На правах реклами

Наприкінці минулого місяця, Служба громадянства та імміграції США випустила фінальний план щодо імміграційної програми EB-5. Згідно з оновленими, мінімальна сума інвестиції буде збільшена майже в два рази. Крім того, програму очікують ще кілька суттєвих змін. Детальніше в статті нижче.

Віза EB-5 один з найнадійніших способів імміграції в США для інвестора та його сім'ї. Програма по отриманню інвестиційної візи не вимагає від заявника сертифіката на знання англійської мови, спеціальної освіти чи досвіду роботи. Все що необхідно, це одноразова інвестиція в бізнес-проект, який принесе користь економіці США, створивши нові робочі місця. В обмін, закордонний інвестор отримує постійну посвідку на проживання, можливість вести свій бізнес в США і отримати американське громадянство для себе і членів своєї сім'ї через 5 років.

Незважаючи на те, що програма EB-5 представляє очевидну вигоду для американської економіки, надаючи нові робочі місця для регіонів з низькою трудовою зайнятістю, тільки за останні два роки програма підлягала численним переглядам з боку американських чиновників. Деякі чиновники висловлювали настороженість тим, що програма може бути використана неправомірно, інші ж виступили з пропозиціями про підвищення мінімальної суми інвестицій в силу значної інфляції, починаючи зі старту програми в 1990 році. Але вже скоро, звід нових правил, опублікований на 239 сторінках у Федеральному реєстрі 24 липня 2019 року, змінить мінімальну суму інвестицій з $ 500,00 до $ 900,000.

"Ще в червні нам надійшла інформація про підвищення вартості програми від наших колег зі Служби громадянства та імміграції США. Спочатку йшлося про підвищення мінімальної суми інвестицій з $ 500,000 до $ 1,35 мільйонів. Однак, в кінцевому підсумку, американські чиновники узгодили мінімальну суму в $ 900,000 і затвердили точну дату вступу в силу нових правил: 21 листопад 2019 року. Тим, хто бажає отримати візу EB-5 за старою ціною потрібно поквапитися, тому що підготовка заявки на отримання візи, а також звіту про джерело інвестицій, займає додаткові 3-4 тижні "— коментує імміграційний юрист і президент компанії EB-5 Analytics Джон Рот.

Крім того, нові правила передбачають автоматичне коректування інфляції кожні п'ять років. Ця зміна направлена на забезпечення стабільності економічного розвитку бізнес-проектів, основна умова для яких складається в створенні і збереженні протягом 5 років не менше 10 робочих місць з повною зайнятістю.

Ще одною істотною зміною в структурі програми EB-5 стане перехід проектів, спрямованих на фінансування регіонів з високим рівнем безробіття (Targeted Employment Area) під управління Міністерства національної безпеки США (DHS). Ця зміна направлена на уникнення неправомірного використання інвестицій за допомогою централізованого управління кожним проектом.

"На даний момент, існують понад 100 проектів, які розподіляють інвестиції, отримані від учасників програми EB-5. Всі ці проекти отримують статус через органи економічного розвитку свого штату. Серед цього різноманіття проектів, інвестору важливо оцінити їх з точки зору подальшої життєздатності та прибутковості. Також, від вибору проекту безпосередньо залежить ймовірність дотримання вимог програми в довгостроковій перспективі і отримання постійної посвідки на проживання. Але вже скоро весь процес розподілу інвестицій буде контролюватися Міністерством національної безпеки США. Тим самим, американський уряд прагне виключити випадки, коли інвестиції були спрямовані на будівництво елітної нерухомості в заможних районах країни замість забезпечення робочими місцями районів з низькою трудовою зайнятістю "— зазначає імміграційний юрист і президент компанії EB-5 Analytics Джон Рот.

Зміни також торкнуться процедури розгляду заявок в Службі громадянства та імміграції США. Відтепер петицію I-829 на отримання постійної посвідки на проживання для членів сім'ї інвестора потрібно подавати окремо подружжю і дітям, якщо вони не були включені в заяву інвестора відпочатку.

В цілому, процес еміграції, а особливо, пов'язаної з бізнесом —  досить трудомісткий процес, що вимагає активного вивчення всіх тонкощів імміграційної програми. Щоб дізнатися більше про еміграцію саме в США, отримайте безкоштовну консультацію у американського юриста.. Щоб дізнатися більше про еміграцію саме в США, отримайте безкоштовну консультацію у американського юриста.

Джон Рот отримав вищу освіту у галузі права і фінансів, і є імміграційним юристом та членом Американської асоціації імміграційних юристів з 1995 року. Джон почав працювати юристом у сфері EB - 5 в 2008 році.

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИнструментЧьи фамилии вы увидите в бюллетенях завтра, когда придете на выборы