Пасивний дохід: як вигідно інвестувати свої кошти p

04.12.2018, 09:00
Пасивний дохід: як вигідно інвестувати свої кошти  - Фото
Фото: iStock/Global Images Ukraine

Розбиралися, які види заробітку пропонують інвестиційні фонди, в чому специфіка кожного виду, як надійно і вигідно вкласти власні кошти

На правах реклами

Колективні інвестиції за кордоном дуже популярні, але для України це відносно молода інвестиційна практика. Інвестфонди стають більш доступними і зрозумілими для багатьох людей, адже це унікальний спосіб примножити капітал, навіть не виходячи з дому.

Розбиралися, які види заробітку пропонують інвестиційні фонди, в чому специфіка кожного виду, а також як надійно і вигідно вкласти власні кошти.

Хто допомагає заробити?

Існує безліч видів заробітку на інвестиційних фондах. Серед них купівля нерухомості, нафтовий і газовий бізнес, трастові фонди, валютні та навіть кріптовалюті вклади та інші. Весь цей спектр можливостей пропонує ізраїльський інвестиційний фонд, що недавно зайшов на український ринок. Компанія з 20-річним стажем Israel Investments LTD відкрила в Україні свою філію Інноваційну Фінансово-Лізингову компанію «ІЗРАЇЛЬ ІНВЕСТМЕНТС».

У фонду широкий вибір інструментів для інвестування і готових портфелів. При цьому не обов'язково мати багато грошей, адже інвестувати можна навіть зовсім невелику суму. Довгострокові інвестиції в різні сфери в будь-якому випадку принесуть непоганий прибуток.

Якщо у вас немає фундаментальних знань фінансового ринку, завжди можна звернутися за допомогою до фахівця, який допоможе вибрати найвигідніший інструмент.

Вклади в доларах і гривні

Гривневі та доларові вклади - відмінний спосіб множення капіталу. Інвестфонд пропонує 5 видів пакетів з різним порогом входження. Наприклад, доларові вклади передбачають суму від 500 доларів до 50 тисяч доларів строком на півроку.

- INVESTING START;

- INVESTING LIGHT;

- INVESTING BIG;

- INVESTING AGENT;

- INVESTING BUSINESS.

Гривневі депозити також приносять високу дохідність. Крім того, Israel Investments LTD надає можливість українцям інвестувати саме в нацвалюті.

Довірчі фонди і їх переваги

Трастовий (довірчий) фонд значно спростив здійснення «офшорної» підприємницької діяльності. Все тому, що трастові фонди (ТФ) забезпечують захист від кредиторів, допомагають збільшити дохід за допомогою збільшення торговельних можливостей за рахунок уникнення певних податків.

Торгові індексні фонди (ETF)

У базі таких фондів лежать цінні папери, що створюють індекс або іншу гілку. Промоакції ЕТF просто продаються і купуються на біржі, середній розмір комісії керівної ланки складається з 0,5% вартості активів і навіть менше.

Часто керуюча фірма не набуває на все інвесторські кошти будь-які активи. Вона оформляє 5-10% від загальної суми і набуває ф'ючерси на необхідні активи, з яких і оформляється ринкова позиція, дублююча індекс. Решта 90% коштів залишаються в керуючої фірмі, яка може розпоряджатися ними на власний розсуд. При цьому, вона повинна повернути вкладені кошти на вимогу інвестора з урахуванням прибутковості їх інвестування. Так керуюча фірма отримує право фондування за рахунок покупця.

Стартап-ринок

Перш за все, потрібно розуміти, що ставлення інвестора до стартапу має бути вивіреним і обдуманим. Найкраще, якщо спілкування буде рівним, відкритим і чесним.

Якщо є цікавий стартап, то у вас є приблизно 3 місяці на закриття угоди. Майже третина угод зривається саме через зволікання інвесторів. Тому швидкість може стати хорошою конкурентною перевагою.

Багато які стартапи та венчурні фонди, особливо закордонні, пропонують власну програму соціальної відповідальності. Це означає, що потрібно віддавати частину грошей на благодійність. Якщо ти інвестуєш, тобто береш, то і віддавай, допомагай або розвивай. Наприклад, китайські інвестори вважають за краще спонсорувати навчальні заклади, американські фонди підтримують волонтерські проекти. І весь цей процес є добровільним.

Нерухомість як успішний бізнес

Багато бізнесменів набувають землі під будівництво або готову нерухомість. Часто вибір падає саме на покупку престижних об'єктів з хорошим місцерозташуванням.

Корпоративні інвестиції в нерухоме майно - це важливий довгостроковий вклад в майбутнє, обслуговуючий потреби клієнтів на всіх рівнях (місцевому, регіональному та міжнародному). Українці зможуть вкладати кошти у великі будівельні проекти і отримувати свій стабільний дохід.

Інвестиції в нафту і газ

«Чорне золото» завжди вважалося високоприбутковими інвестиціями. Але і ризики при цьому величезні. Для успішного результату потрібно детально вивчати ринок.

Фонд забезпечує компаніям супровід в мобілізації джерел фінансування, сприяє в залученні інвесторів і пошуку капіталу, надає послуги з питань міжнародного і внутрішнього оподаткування. Співробітники повністю супроводжують компанії в тендерах, здійснюючи зв'язку з органами влади і допомогу в заповненні і подачі необхідних документів в різні інстанції, а також допомагають у процесі злиттів і поглинань, продажу акцій, а також пошуку стратегічних партнерів.

Криптовалюта

Якщо інвестувати криптовалюта в великих масштабах, то це принесе хороший прибуток. Поріг входження вище, як і ризики, але прибутковість становить вже десятки тисяч доларів. Для цього буде потрібно якийсь час. Але якщо дії будуть зважені, то успіх гарантований.

Крім мікро-кредитування, криптовалюта можна вкласти під відсотки в акції великих компаній, біржову торгівлю, інвестиції через площадки-обмінники, валютні депозитні вклади.

Найбільш простий варіант для новачка - обмінний пункт. Багато клієнтів вкладають в обмінні операції і примножують капітал на підвищенні курсу ВТС проти інших криптовалют, а також традиційних грошей.

Це пасивний вид доходу, оскільки потрібно просто почекати відповідні умови обміну.

Детальніше ознайомитися з видами заробітку ви можете на сайті компанії Israel Investments LTD.

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проектCOVID іде на зліт: як не підпустити коронавірус у лікарнях до інших хворих