Пасивний дохід або вигідні інвестиції p

05.02.2019, 08:30
Пасивний дохід або вигідні інвестиції - Фото

На правах реклами

Прибуток від вкладів в іноземні інвестиційні фонди - реальний і стабільний дохід.  Про те, що це таке і як вигідно вкладати, поділиться досвідом представник Інноваційно Фінансово-Лизинговой компанії «Ізраїль ІНВЕСТМЕНТС» в Україні.

Навіть люди, далекі від економічних питань, розуміють, що сьогодні через нестабільну економічну та політичну ситуацію в країні найбільш перспективними є закордонні інвестиції.  І немає підстав стверджувати, що в найближчому майбутньому щось істотно зміниться.  Тому необхідно вже зараз вчитися керувати вільними фінансами, для формування постійного джерела пасивного доходу.

 Як стверджує Геннадій Євгенович Ющенко, в цьому немає абсолютно нічого складного.  Будучи успішним бізнесменом він багато років веде фінансову діяльність і також в якості глави інвестиційного фонду «ІЗРАЇЛЬ ІНВЕСТМЕНТС», дочірньої компанії ISRAEL INVESTMENTS LTD.

 Ця назва чули вже багато, так що давайте спробуємо отримати експертну інформацію з перших рук.

 Що таке інвестиційний фонд?

 Перш за все, це сучасний, зручний і ефективний фінансовий інструмент.  Інвестиційний фонд - умовно кажучи, це агрегатор колективних інвестицій.  Така структура дозволяє знизити поріг входу, збираючи невеликі суми у багатьох вкладників.  Інвестиції акумулюються на рахунках фонду, і вкладаються в одне або кілька напрямків.  Отриманий прибуток ділиться між вкладниками пропорційно сумам їхніх вкладень і термінів, на які оформлявся вклад.  Фонд використовує всі наявні в його розпорядженні засоби і досвід співробітників для побудови виваженої інвестиційної стратегії.

 Такий фінансовий інструмент приваблює відразу декількома перевагами:

 • невисокий поріг входу - стартувати можна з 15 тис. Грн (500 доларів) терміном на півроку;

 • високі процентні ставки - закордонні інвестиції завжди оцінюються вище вітчизняних пропозицій;

 • професійне управління фінансами - на вашу прибуток працює команда досвідчених трейдерів, так що Вам навіть не потрібно самому розбиратися в тонкощах ведення бізнесу і оформлення вкладів в обраній країні.

 В яких напрямках ми працюємо?

 Інвестиційні фонди не обмежують себе якимось одним напрямком інвестування, це дає «простір для маневру», ви можете виділити найбільш прибуткові на сьогодні галузі.  Так, на приклад за допомогою нашої компанії Ви можете інвестувати в:

 • стартапи;

 •нафта і газ;

 • нерухомість (житлову і комерційну);

 • криптовалюта;

 • цінні папери і мн.  ін.

 Окремо освоювати такі великі напрямки як, наприклад корисні копалини або трастові фонди, може не кожен.  Але завдяки можливостям ІФ відкривається доступ представникам середнього класу.

 Інвестиційні пакети: які бувають і кому підійдуть?

 Інвестиційні пакети - це підібраний брокерами комплект активів.  За своєю суттю, це той же депозит: Ви оформляєте вклад на певний термін (як правило, від півроку).  Отримана прибуток розподіляється і виплачується вкладникам щомісяця.  Природно, чим більше початкова сума інвестування, тим більшою буде прибуток в процентному співвідношенні.

 Компанія пропонує пакетні рішення також для гривневих вкладів:

 • START;

 • LIGHT;

 • BIG;

 • AGENT;

 • BUSINESS.

 Перші два розраховані на початківців інвесторів, процентні ставки по ним досягають відповідно 2,75% і 2,83% в місяць (33% і 34% річних).  Мінімальний термін вкладу - 6 місяців.

 Два наступних зацікавлять досвідчених інвесторів: річні процентні ставки складають 35% і 36% відповідно.

 Пакет BUSINESS розрахований на власників великого капіталу.  Сума вкладу стартує від 1,5млн.грн.  під 37,2% річних.

 Також важливо розуміти, що поки кошти інвестора знаходяться в інвестиційному фонді, вони не оподатковуються.  Чи оподатковується тільки дохід від інвестування при продажу торгових контрактів.  Сума, оподатковувана податком - різниця між ціною покупки і продажу.

 Геннадій Євгенович наголосив, що працюючи з ІФ, інвестори автоматично диверсифікують свої ризики так як діяльність професійних учасників ринку цінних паперів, строго контролюється Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку.  Таким чином кожен вкладник захищений українським законодавством, а вкладення в ІФ сьогодні цілком можна розглядати як перспективну альтернативу банківським депозитам.

 Гроші повинні працювати!  І «Ізраїль Інвестментс» стане Вашим пропуском в світ інвестиційного успіху.

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю