ПАММ-рахунки: проста і надійна можливість заробити p

19.09.2019, 10:48
ПАММ-рахунки: проста і надійна можливість заробити - Фото

На правах реклами

Нестабільність економіки, політики, труднощі працевлаштування торкнулися багатьох в СНД. Все частіше виникає питання - яким чином і де можна заробити гроші? Буває, що кошти у людини є, але вона не знає, куди їх можна вкласти. Тим часом їх з'їдає інфляція. Як же бути?

Популярний інструмент інвестування - ПАММ-рахунки

Прибутковість банківських вкладів, як правило, невисока. Центробанки країн СНД періодично позбавляють ліцензій недобросовісні фінансові організації. У той же час про інтернет-трейдинг чули майже всі. Але як бути тим, у кого немає часу цьому навчатися?

Саме для таких інвесторів більше 10 років тому компанією Альпарі були розроблені ПАММ-рахунки. Їх популярність зростає з кожним роком. Сьогодні цей сервіс з дозволу Альпарі надають майже всі учасники ринку інтернет-трейдингу. Які ж переваги цього виду вкладень перед уже усталеними?

Простота інвестування

Інвестор отримує прибуток від трейдингу на валютному ринку, але сам не бере участі в торгівлі. За нього це робить досвідчений трейдер (управляючий), в ПАММ-рахунок якого інвестуються кошти.

Трейдер зацікавлений в отриманні профіту, оскільки від цього залежить розмір його винагороди. Всі подробиці торгівлі інвестор може спостерігати в Особистому кабінеті на сайті брокера Альпарі. Самому інвестору не треба вивчати тонкощі трейдингу, витрачаючи на це час і сили. Важливо відзначити, що Альпарі лише надає сервіс, але не управляє коштами інвесторів: цим займаються незалежні професійні трейдери.

Розмір заробітку

Гарна прибутковість вважається одним з головних переваг сервісу ПАММ-рахунків. Іноді її розмір може доходити до декількох тисяч відсотків.

Розглянемо приклад. Цінове зростання будь-якої валюти від 40 до 80 одиниць відіб'ється в 100% прибутку за умови своєчасної покупки цього активу на позначці 40 і продажу на позначці 80. Коливання можуть не обмежитися значенням 80, а досягти 180 і більше. Відповідно і розмір прибутку буде багаторазово збільшуватися.

Для цього інвестор повинен визначити метод управління своїми коштами:

• Агресивний. Він більш ризиковий, але і прибутковість тут вище.

• Консервативний. Ризик гранично мінімізований.

Надійність вибору

У СНД, в порівнянні з іншими брокерськими компаніями, з Альпарі співпрацює найбільша кількість трейдерів. Невипадково торговий оборот ПАММ-сервісу цього брокера вже перевищив $110 млрд. Саме за розробку такого інвестиційного продукту Альпарі неодноразово отримувала престижні міжнародні нагороди. Багато інвесторів вибирають ПАММ-рахунки, оскільки можуть повністю контролювати свої кошти. Вводити і виводити їх зі свого рахунку через Особистий кабінет будь-яким з наступних способів:

• шляхом банківського переказу;

• через банківську карту;

• електронним переказом або через платіжний термінал.

Ще однією гарантією надійності є наявність на ПАММ-рахунку власних коштів самого керуючого. Всі інвестори отримують безкоштовну консультацію від найкращих фахівців Альпарі. Інвестуйте, щоб ваші гроші працювали на вас!

Зареєструватися можна за посилання.

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииСмерть доктора Басика. История медика, который покончил с собой после коронавируса