Опублікувано законопроект щодо легалізації українського ринку таксі p

07.08.2020, 13:44
Опублікувано законопроект щодо легалізації українського ринку таксі - Фото

На правах спонсорства

Вже понад 10 років, ринок таксі розвивається самотужки, діюче законодавство застаріло і не виконує свої функції, у результаті більше 95% ринку знаходиться в тіні. Попри те, що відсутність регулювання зазвичай добре впливає на бізнес, нині основні гравці ринку таксі, як легальні так і ті, що вимушені працювати всупереч правилам, відчувають необхідність встановити однакові прозорі та законні умови роботи для всіх перевізників. Новий законопроект став симбіозом потреб ринку та пріоритетів державної політики у сфері перевезень. Найбільше зацікавлені у осучасненні законодавства великі онлайн-платформи виклику таксі, адже вони прагнуть надавати пасажирам виключно послуги високої якості, а це непросто за умови того, що абсолютна більшість водіїв, нехтують вимогами діючого законодавства.

«Ідея осучаснити регулювання ринку пасажирських перевезень легковими авто, виникла 2 роки тому. Оскільки основна проблема ринку це нелегальний статус водіїв, ми вирішили запитати у них, що саме слід зробити аби вони почали працювати відповідно до законодавства. Саме відповідь на це питання стала основою законопроекту про реформу ринку таксі,  - каже представник ГС АВП Олександр Дяченко, - основні вимоги прості:

1) Маленький податок, сума сплативши яку легальний таксист залишається конкурентноздатним порівняно з нелегалами;

2) Проста реєстрація для водіїв непрофесіоналів;

3) Ефективний контроль за тими водіями, що будуть ухилятися від легалізації.

Законопроект вигідно відрізняється від усього, що було раніше адже створений  ініційований бізнесом та доопрацьований Міністерством, у результаті всі зацікавлені сторони мають отримати те, що хочуть. Основна аудиторія - це більш ніж 14 мільйонів пасажирів таксі в Україні та біля 200 тисяч водіїв.  Виходячи з їх пріоритетів новий закон має зберегти доступні ціни на таксі, однак сприяти підвищенню безпеки та якості перевезень, що важливо для пасажирів. А для водіїв, у свою чергу,   нове регулювання суттєво спрощує умови ведення бізнесу. По перше скасовуються ліцензії та вимога про наявність таксометру, а це означає відсутність корупційних ризиків. Замість отримання ліцензії, достатньо буде подати повідомлення про здійснення діяльності з перевезень. По друге, запровадження гнучкої системи реєстрації, яка дозволить оформити діяльність, як професійним водіям таксі, так і тим хто хоче час від часу надавати послуги перевезення – індивідуальні самозайняті перевізники на замовлення. Різниця цих форм реєстрації полягає у тому, що професійний водій (таксі) має більше прав та обов’язків. Наприклад, таксист має бути суб’єктом господарювання (ФОП) чи працівником юридичної особи та нести відповідне податкове навантаження. Для професіоналів, держава гарантує ряд переваг, що дозволяють вести бізнес ефективніше. Одна з таких переваг нещодавно уведена в дію,  йдеться про право таксі рухатися смугами громадського транспорту. Окрім того, таксі матимуть право належним чином маркувати свої авто, паркуватися на відповідних стоянках тощо.

Натомість, спрощена реєстрація, не надає перевізникам жодних переваг порівняно зі звичайними автомобілями, однак і коштує дешевше. Ми пропонуємо запровадити фіксований розмір плати за дозвіл здійснювати перевезення, на рівні 1 мінімальної заробітної плата на рік, при цьому потенційний перевізник зможе сплатити за дозвіл за певний період, протягом якого він хоче працювати, наприклад за 1 квартал чи півроку.

Крім податків до всіх перевізників діятимуть правила здійснення пасажирських перевезень, страхування на випадок ДТП та відкриті реєстри, де кожен бажаючий зможе швидко перевірити наявність у конкретного водія необхідного дозволу.

Щодо перевезень, особливу увагу привертає питання безпеки. Хоч ця тема активно обговорюється у ЗМІ, а ні держава, а ні перевізники не мають повної картини аварійності на ринку таксі, адже не зареєстровані автомобілі  не можна виокремити із загальної статистики. Новий закон має допомогти із цим адже необхідною умовою для роботи буд наявність інформації про нього та авто у відкритому реєстрі.

У новому законі держава іде на суттєві поступки аби максимально спростити умови легальної роботи для водіїв таксі, та відкрити шлях для легалізації так званих підвезунів. Невеликий розмір плати за дозвіл, а також повідомний принцип реєстрації, мають виключити ризик корупції та зробити легальну працю доступною незалежно від доходів водія.

Попри всі поступки задля водіїв, лише позитивної мотивації недостатньо, тож разом із печивом слід мати напоготові батіг. За новим законом, такими батогом має стати процедура контрольної закупівлі послуг. У випадку відсутності у водія, що виконав замовлення, належних документів, до нього одразу будуть застосовуватись штрафні санкції. Розмір штрафу від 17000 до 34000грн. значно перевищує вартість легалізації  1 мінімальна зарплата. (наразі 4723 грн), а тому це має стати достатнім стимулом для виходу із тіні більшості водіїв. На відміну від діючої системи контролю, що тривала у часі і зазвичай не веде до стягнення штрафу, контрольна закупівля, передбачає невідворотнє покарання для тих водіїв, що ризикнуть працювати без дозволу.

Асоціації відповідальних перевізників  вдалося об’єднати навколо реформи таксі всіх основних гравців ринку(як служби таксі, так і агрегаторів, таких як Uber, Uklon та Bolt), державу та профільні неурядові організації, тож чекаємо на підтримку Уряду і парламентарів аби проект як найшвидше став законом.

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

LIGA РадниківВласть советов. Как устроен Офис президента Зеленского