RU

Оновлений вигляд: UPC провів ребрендинг p

29.12.2020, 19:30
Оновлений вигляд: UPC провів ребрендинг - Фото

На правах спонсорства

Сьогодні, 17 грудня 2020 року, Процесінговий центр UPC анонсує ребрендинг та ділиться планами.

В компанії оновили логотип, айдентику та незабаром запустять новий сайт.

"Протягом 23 років бренд UPC був впізнаваним і зрозумілим у професійному середовищі, але зараз саме середовище змінюється: з’являються нові платіжні інструменти, нові гравці, тож ми маємо бути зрозумілими і виглядати сучасними для них. Адже із лише із процесінгового центру, за останні роки, ми стали сервісною компанію і хочемо бути привабливими не тільки своїми рішеннями і тарифами, але й візуально" – зазначив CEO UPC Антон Романчук.

Ребрендинг для UPC – це не просто зміна логотипа, а елемент нової стратегії розвитку. Сьогодні компанія пропонує багато рішень та заходить на нові ринки.

Цього року в Україні запустили новий безпечний стандарт для оплат в інтернеті 3DS 2.1, трансграничні грошові перекази, рішення покупки із зняттям готівки та багато інших.

Серед основних міжнародних проектів – вихід компанії на ринок інтернет-платежів трьох країн та підключення понад 1700 банкоматів банків у Румунії, Хорватії та Сербії.

Карта клієнтів UPC

Плани на 2021 рік

Наступного року UPC завершить впровадження нової процесінгової системи, до якої вже інтегровані основні напрямки бізнесу. У 2021 році, в рамках стратегії розвитку, компанія продовжить активно інвестувати у сервіси електронної комерції. Ці зміни вже розпочалися в поточному році: UPC перезапустив систему прийому інтернет-платежів ecconnect.com.ua, посиливши її функціонально та оновивши візуально (лого, сайт). В наступному році компанія анонсує декілька нових рішень.

Незабаром запуск оновленного сайту upc.ua

Довідково

UPC (Український процесінговий центр) – процесінговий центр, розробник платіжних та карткових рішень. Забезпечує обслуговування карток 37 банків та 1828 онлайн-магазинів у 16 країнах Центральної и Східної Європи. UPC працює з 1997 року та входить до міжнародної групи Raiffeisen Bank International.

Компанія пропонує рішення для емісії карток, сучасні сервіси для електронної комерції та карткових грошових переказів, підтримку глобальних платіжних гаманців, безпечних розрахунків в інтернеті 3DS ті інші.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.
UPC

Комментарі

Останні новини