RU

Онлайн трансляція ЛІГА.Money: як доступна іпотека вплине на ринок нерухомості?

19.04.2021, 11:20
Онлайн трансляція ЛІГА.Money: як доступна іпотека вплине на ринок нерухомості? - Фото

Квартирне питання актуальне для багатьох родин. Всі навколо говорять про доступну іпотеку під 7% річних. Чи дійсно ця програма дозволить мільйонам українців втілити мрію про власне житло? І що буде з цінами на нерухомість найближчим часом? Про це ми поговоримо під час чергового онлайн ефіру ЛІГА.Money з представниками провідних українських банків, аналітиками фінансового ринку та представниками ринку нерухомості.

Про що говоритимемо?

Що відбувається з цінами на нерухомість на первинному і вторинному ринку? Як співвідносяться попит і пропозиція на ринку?

Наскільки доступною є іпотека сьогодні, які умови пропонують банки?

Які вимоги до клієнтів сьогодні за іпотечними кредитами, та як вони змінились з часів останнього іпотечного буму 2006-2008 року? Яким є портрет ідеального та реального клієнта, що хоче отримати іпотечний кредит?

Чому іпотека досі не стала рушієм розвитку ринку нерухомості та не вирішила квартирне питання для мільйонів українців? І коли це стане можливим?

До участі в дискусії приєднаються:

  • Володимир Чорненький, директор з розвитку роздрібного бізнесу департаменту підтримки та координації мережі Правекс Банку;
  • Леся Сирота, директор з продажів роздрібного бізнесу і управління мережею "ОТП БАНКУ";
  • Євген Дубогриз, Фінансовий аналітик, асоційований експерт Case Україна, екс-заступник директора департаменту фінансової стабільності НБУ;
  • Роман Герасимчук, директор City Development Solutions.

Де і коли?

На facebook сторінці ЛІГА.Money https://www.facebook.com/events/282128950067577 та на головній сторінці liga.net 20 квітня у вівторок о 16.00

Залишайте свої запитання в коментарях до трансляції, і ми обов’язково обговоримо їх на зустрічі. Приєднуйтеся 20 квітня, о 16.00 !

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини