RU

Олег Кияшко: створення найбільшого аграрного бізнесу в Україні і технологія R-iof p

14.09.2020, 12:34
Олег Кияшко: створення найбільшого аграрного бізнесу в Україні і технологія R-iof - Фото

На правах спонсорства

Шість років здається величезною ділянкою часу, але коли мова йде про розвиток бізнесу - це дуже короткий термін. Всього 6 років знадобилося засновникові "Агроінвест Холдинг", щоб побудувати в Україні великий, перспективний бізнес, а саме - вертикально інтегрований агропромисловий холдинг з 5 дочірніми сільгосппідприємствами. Всього кілька років йому знадобилося, щоб зрозуміти, що основою розвитку його бізнесу буде впровадження інновацій. Як приклад наведемо технологію виробництва дочірнього підприємства "Агроінвест Холдинг" - R-iof. Деталі читайте в нашому матеріалі.

Про проект Кияшко Олега Борисовича і технології R-iof

ТОВ "Агроінвест Холдинг" створювалося в нелегкий для України і місцевого бізнесу час - в 2014 році. Харківський бізнесмен Олег Борисович Кияшко незважаючи на свої амбіції все одно боявся ризикувати, тим не менш натиснув на старт і запустив проект. Як ми бачимо, в його випадку все було виправдано. Зараз, в 2020 році бізнесмен з упевненістю може сказати, що виростив найбільший проект.

"Агроінвест Холдинг" досить швидко привертає кредитні кошти для внутрішніх інвестицій. Що це дає? Перше, підвищення ефективності, друге - підвищення рентабельності. Відомо, що кредитний портфель холдингу на початок поточного року перевищив 50 млн. Грн.

З холдингом хочеться співпрацювати і допомагати йому в подальшому розвитку. Повага викликають і останні новини щодо впровадження R-iof. Нова технологія, створена дочірнім підприємством "Агроінвест Холдинг" - "Агрохім ГРУП", є справжнім проривів для всієї агросфери. Підозрюємо, що після успішного використання R-iof, цю інновацію захочуть використовувати компанії, які є конкурентами компаній Олега Кияшко. Уявляєте, згідно з дослідженнями "Агрохім ГРУП", урожай по деяких культурах виріс на 100%. Це дивовижно!

"Основне завдання R-iof полягає в забезпеченні високої врожайності, поліпшення споживчих властивостей аграрної продукції, в збереженні родючості грунту, в її захисті від токсичних наслідків (Які заподіяли люди. - прим. Ред.), Скоротити витрати агровиробництва», - поділився з нами Кияшко Олег Борисович.

Олег Борисович Кияшко і "Агроінвест Холдинг": важливий стратегічний крок на старті розвитку бізнесу та інші досягнення

У 2014 році, про що ми говорили раніше, Олег Кияшко заснував "Агроінвест Холдинг". За шість років підприємство виросло, має кілька дочірніх компаній, знаходиться на постійній стадії вдосконалення. Засновник і власник підприємства вважає, що важливим рішенням для розвитку холдингу була робота з інноваціями, тому він зараз настільки захоплений технологією R-iof. Звичайно, в сучасних українських реаліях впроваджувати все дуже не просто, але представники підприємстві регулярно над цим працюють. І результат ми вже бачимо відразу.

"Так, це досить непросто. Головна причина наявності проблеми в тому, що умови ведення бізнесу в країні далекі від ідеальних. Так, ми чуємо розмови про те, що зараз сільське господарство в структурі економіки України в пріоритеті, але справжній стан справ погано з цим співвідноситься ", - заявив в одному з інтерв'ю Кияшко Олег Борисович.

Незважаючи на те, що державні діячі не зовсім стримують обіцянки з приводу акцентів на сільському господарстві в структурі економіки країни, немає повного перетворення України в "аграрну наддержаву", просування в цій темі зі слів бізнесмена є. Олег Кияшко навів приклад, який відразу показує впевнені кроки на зустріч до розвитку агросфери - R-iof. Впровадження технологій, все успіхи компанії "Агроінвест Холдинг", популяризація агросфери в Україні - це заслуга самого холдингу, сил, які вкладають його співробітники, ділові партнери, сам засновник підприємства.

 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини