RU

Огляд Е гроші: правила отримання кредиту, переваги та акції компанії (промокод всередині) p

25.09.2020, 14:38
Огляд Е гроші: правила отримання кредиту, переваги та акції компанії (промокод всередині) - Фото

На правах спонсорства

Е гроші - одна з найпопулярніших мікрофінансових організацій в Україні. Компанія входить в п'ятірку кращих МФО за версією широко відомого порталу Finance.ua. У цьому матеріалі ми детально розповімо про правила отримання кредиту в онлайн-сервісі "Є гроші", вигідних акціях для позичальників і головні переваги організації перед її конкурентами на сучасному ринку мікропозик.

Сервіс з мікрокредитування був створений в 2018 році. Його робота регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг». На сайті компанії будь-який користувач може особисто перевірити номер офіційної ліцензії, який компанія отримала від Національної комісії з державного регулювання у сфері ринків фінансових послуг. Документ доводить легальність діяльності організації, що дуже важливо для компаній фінансової галузі.

Як отримати позику в Е гроші

Правила отримання кредиту через сервіс максимально прості. Грошова позика надається виключно громадянам України, які на момент відправлення заявки досягли повноліття. Заповнити дані для отримання кредиту в режимі онлайн можна за допомогою мобільного телефону, через спеціальний додаток, або комп'ютера. Також у потенційного позичальника повинна бути активна карта будь-якого українського банку, на яку сервіс переведе кредитні кошти. Онлайн кредит на карту видається по двох документах: паспорту та індивідуальним номером платника податків.

Клієнти Є гроші можуть вибирати одне з чотирьох кредитних пропозицій для отримання позики. Для тих, хто бере позику вперше, компанія надає пропозицію Smile Credit - кредит під 0%. Простими словами - позичальник віддасть рівно стільки, скільки брав у кредитора, за умови своєчасного погашення боргу. Погасити кредит також досить просто. Це можна зробити трьома способами: в особистому кабінеті, в терміналах самообслуговування або в касі банку.

Скористайся промокодом та отримай знижку 60% на нараховані відсотки!

Переваги сервісу Є гроші

Перше, що можна виділити з позитивного - можливість отримати кредит не виходячи з дому. Заповнити заявку для отримання позики можна в будь-який час доби через мобільний телефон або комп'ютер. Сервіс розробив унікальну програму лояльності, завдяки якій послугу мікропозик може отримати практично кожен громадянин України.

Окрему увагу варто приділити постійним акцій та знижок. Сервіс з мікрокредитування має найнижчі відсоткові ставки за користування кредитом, особливо для постійних клієнтів. Для першого кредиту діє постійне пропозицію - кредит під 0%. Про нього ми вже написали вище. У загальній сумі компанія проводить більше 100 акцій на рік. Самий популярні з них: партнерська програма "Приведи друга" і сезонні розіграші по типу "Проводжаємо літо разом", головним призом якого був безкоштовний вікенд в Одесі.

Відгуки Е гроші

Важливий фактор, який доводить переваги сервісу Є гроші - відгуки. Сьогодні в інтернеті і на офіційному сайті компанії можна знайти багато позитивних відгуків від клієнтів мікрофінансової організації. Практично всі позичальники відзначили вигідність в отриманні першого кредиту, за який не потрібно виплачувати додаткові відсотки. Користувачі також позитивно відгукнулися про мобільному додатку сервісу. Зручний алгоритм заповнення заявки дозволяє отримати позику всього за 4 хвилини, а це важливо для тих, кому потрібно терміново оформити кредит.

Позитивні відгуки Е гроші також стосувалися служби підтримки компанії. Користувачі розповіли, що менеджери гарячої лінії завжди готові відповісти на питання позичальників і допомогти вирішити всі проблеми, пов'язані з отриманням кредиту та його погашенням.

Лояльне ставлення мікрофінансової організації показує, як в компанії ставляться до своїх клієнтів, і наскільки їм важлива думка позичальників. Сервіс зроблений для максимальної зручності і вигоди українців, які можуть підібрати для себе комфортні умови кредитування.

 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини