Офіс замість Держслужби. Кабмін створив новий орган

Офіс замість Держслужби. Кабмін створив новий орган - Фото
Оксана Маркарова (Фото: прес-служба Кабміну)
11.12.2019, 14:27

Мініфін внесе зміни до актів законодавства в частині оптимізації функцій, повноважень і структури органу

Кабінет міністрів реорганізував Державну аудиторську службу й створив замість неї Офіс фінансового контролю. Про це повідомляє прес-служба Міністерства фінансів.

Повідомляється, що новий орган буде здійснювати аналіз інформації про використання державних ресурсів і контрольні заходи щодо високоризикових операцій.

"З метою подальшого реформування Мінфіном буде підготовлений проект Положення про Офіс фінансового контролю та необхідні зміни в акти законодавства в частині оптимізації функцій, повноважень і структури органу. В результаті ефективність контролю за використанням державних ресурсів зросте", - йдеться в повідомленні. При цьому також скорочено штатну чисельність працівників органу державного фінансового контролю на 30%.

  • У жовтні 2015 року почалася, а в червні 2016 року завершилася реорганізація Державної фінансової інспекції в Державну аудиторську службу. Завдання служби - запобігання нецільового, неефективного використання бюджетних коштів і майна, інспектування значних фінансових порушень та проведення ревізій. Робота Держаудитслужби координувалася Кабміном.
  • У жовтні 2019 року Кабінет міністрів України повернув Державну аудиторську службу під керівництво Міністерства фінансів. За словами міністра фінансів Оксани Маркарової, незабаром буде реформована в невеликий, але дуже потужний орган фінансового інспектування та аудиту.