RU

Очисники повітря: як зробити повітря в офісі безпечним? p

30.12.2020, 08:00
Очисники повітря: як зробити повітря в офісі безпечним? - Фото

На правах спонсорства

У період пандемії загострилась проблема чистоти повітря всередині приміщень, адже в закритому просторі загроза зараження коронавірусом зростає. Крім використання масок, обробки поверхонь антисептиками та інших заходів, фахівці радять покращити якість повітря, і тут допоможе спеціальний прилад — очисник.

Традиційно, завдання очисника — видалити із повітря шкідливі речовини. Це пил, алергени (пилок рослин, шерсть тварин, спори плісняви, формальдегіди), неприємні запахи, бактерії та віруси.

Як працює очисник?

Розберемо на прикладі техніки японської корпорації  Daikin. Спочатку, завдяки потужному вентилятору, відбувається об'ємне всмоктування повітря — з великої площі  (до 41 кв.м.) та відразу з трьох напрямків. Потім продуктивний  НЕРА-фільтр ефективно збирає найдрібніші (менше 2,5 мкм) часточки пилу та інші забруднення, за допомогою електростатичної взаємодії.

 Після чого, технологія стримерного розряду  Flash Streamer (власна розробка компанії  Daikin) розщеплює шкідливі речовини, шляхом окислення. У випадку із вірусами, масивний стримерний розряд б'є по ним, фрагментуючи та розкладаючи на безпечні елементи.

Далі, деодоруючий фільтр адсорбує неприємні запахи, причому адсорбуюча здатність фільтру постійно поновлюється. І, насамкінець, генеруються активні плазмові іони для додаткового очищення уже обробленого повітря.

Чи є підтвердження, що очисник знищує віруси?

Документальне підтвердження ефективності очисників  Daikin  було отримано під час низки досліджень — як у Японії, так і в інших країнах. Наприклад, Дослідницький центр екологічних наук Кітасато підтвердив, що  99,9% вірусу A-H1N1  видаляється вже через 1 годину роботи очисника. А останнє дослідження, проведене професором Шигеру Кіува (Департамент Біомедичних наук університету Токіо) та групою вчених під керівництвом професора Морікава (Департамент Мікробіології Наукового Університету Окаяма) підтвердило знищення  99,9% нового коронавірусу SARS-CoV-2 після дії на вірус протягом 3 годин.

Таким чином, за допомогою очисників  Daikin, повітря в офісах може стати дійсно чистим та безпечним для співробітників. До речі, очисники Daikin часто використовують для покращення якості повітря у дитячих та медичних закладах.

Як повідомила компанія  "Ликонд", офіційний дистриб'ютор Daikin в Україні, нові моделі очисників Daikin (МC55W і  MCK55W з функцією зволоження) вже доступні на вітчизняному ринку.  

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини