RU

Обійми маму, відправ їй Клімадинон. Відгуки про препарат p

06.05.2020, 10:00
Обійми маму, відправ їй Клімадинон. Відгуки про препарат - Фото

Уявіть собі худорляву біляву дівчинку в білій сукні, яка біжить по соковитій зеленій галявині, а її дзвінкий сміх огортає все навколо.

Світловолоса молода дівчина з очима синіми, як океан наздоганяє дитину, її шифонове біле плаття закриває коліна та заважає бігти, вона хапає крихітку під пахви, починає кружляти, вони падають на траву та сперечаються про те, яку тварину нагадує хмаринка.

Час летить дуже швидко і дівчинка перетворюється в прекрасну леді в діловому синьому костюмі, з акуратно причесаним волоссям і папкою в руці.

Розумна, красива та сучасна блондинка організувала для себе яскраве життя повне досягнень, але її дуже турбує здоров'я мами, у якої клімакс і замість того, щоб його лікувати, вона просто маскує симптоми, приймаючи звичні знеболюючі, заспокійливі препарати або незрозумілі БАДи, а це тільки погіршує її стан і розмовляти з нею навіть по телефону, часом просто нестерпно.

Як же достукатися до найдорожчої людини на світі? Як пояснити дохідливо, що ще 80 років тому німецькі вчені все придумали, вони знайшли «ідеальну рослину» для лікування клімаксу на основі кореневища циміцифуги, підібрали точне дозування біологічно активних речовин в спеціальному екстракті BNO 1055 - так з'явився Клімадинон.

Він виготовлений згідно інноваційної концепції фітонірингу. Даний підхід дозволяє гарантувати високий вміст біологічно активних речовин лікарських рослин в кожній дозі препарату незалежно від партії та року. Це досягається завдяки використанню «ідеальної рослини» з рекордним вмістом ключових біологічно активних речовин, що визначають лікарську цінність рослини як джерело сировини. Даний сорт культивують в оптимальних умовах контрольованих плантацій, а всі методи отримання екстракту - спеціально адаптовані для вилучення потрібних для лікувального ефекту речовин. Крім того, ефективність готового препарату доведена в ході якісних клінічних досліджень, проведених в ЄС, що відповідають всім критеріям доказової медицини. З цієї причини, саме спеціальний екстракт кореневища циміцифуги BNO 1055 входить в рекомендацію національного консенсусу з проблем менопаузи України в якості однієї з альтернатив замісної гормональної терапії, яка має значні обмеження, побічні ефекти та може застосовуватися тільки після всебічного обстеження у гінеколога. Вся продукція виробляється на заводі в Німеччині, а потім доставляється в інші країни світу.

З цієї причини, Клімадинон став відкриттям для тисяч мам, які відчули себе молодими і повними сил, а їх дочки з радістю допомагають їм бути красивими та впевненими в собі.

Повернемося до нашої історії.

Як шкода, що картинка щасливої ​​мами на галявині залишилася далеко в минулому і щастям не наповнюється серце, коли на телефоні висвічується «Мамочка».

Чому ж не хочеться розмовляти? Та, тому що кожного разу одне й те саме! Тільки береш телефон і на тебе звалюється лавина скарг на те, що з дому виходити не хочеться, «кидає то в жар, то в холод», голова паморочиться і взагалі жити не хочеться, а іноді мама починає плакати прямо в трубку, що вона нікому не потрібна і до неї ніхто не приїжджає. Але ж бачиться зовсім не хочеться.

Що ж робити? Витративши всі аргументи, дочка приймає рішення, що сама купить препарат і відправить мамі. Вона уважно читає відгуки про Клімадинон в інтернеті та  легко замовляє його на сайті liki24.

Відгук про Клімадинон № 1

Кристина Володимирівна, 49 років:

"Моє тіло з віком почало в'янути, як осінні квіти, неприємні сюрпризи у вигляді припливів, запаморочення та безсоння заводили в глухий кут, я відчувала себе непотрібною й була переконана, що все - це старість. Дочка, бачила мій стан, вивчивши всі відгуки про препарати, купила мені Клімадинон. Полегшення настало вже після першого тижня прийому препарату, а через 3 місяці симптоми зменшилися настільки, що я перестала їх помічати. Завдяки Клімадинону відчуваю себе квітучою молодою жінкою і у мене багато прекрасного попереду ... "

Відгук про Клімадинон № 2

Анна Олександрівна, 52 роки:

"Ігнорувати симптоми клімаксу просто неможливо. Тобі нічого не хочеться, єдина думка, щоб не чіпали. Я почала шукати вихід, коли до мене зайшла подруга та жваво почала розповідати про дачу, політику та про те, як все добре. Слухаючи її, тихо дивуючись позитивному настрою, раптом я згадала, що вона старша за мене на 5 років! Ідучи, вона порадила мені пропити курс Клімадинон, після другого тижня прийому мені захотілося побачити онуків, а через місяць вже я побігла до подруги з пирогом, щоб віддячити за Клімадинон "

Відгук про Клімадинон № 3

Ольга Федорівна, 55 років:

«Клімакс я відчула у всій красі і повноті симптомів. Подруга, яка пережила цей неприємний стан раніше, порекомендувала мені купити Клімадинон. Я почала курс, і вже через 3 тижні майже позбулася припливів і дратівливості. Планую закінчити весь курс, сподіваюся, що симптоми не повернуться. »

На сайті представлений Клімадинон в формі таблеток, крапель і більш концентрований препарат Клімадинон УНО, який можна приймати 1 раз в день.

Рішення прийнято, препарат куплений і відправлений мамі поштою з запискою: «Мама, якщо ти мене любиш, пий Клімадинон. Обіймаю ».

Пройшов місяць, мама себе почуває краще: життя налагодилося і настрій у неї хороший, припливи турбують рідше і спить, як немовля. Наша героїня частіше бере трубку, коли мама дзвонить і навіть дзвонить сама.

Пройшло 2 місяці.

Ранок п'ятниці почався як зазвичай, задзвонив будильник, вона встала і поки допивала чашку чорної кави вирішила їхати до мами ТЕРМІНОВО! Швидко одяглася, зайшла на сайт liki24, купила упаковку Клімадинона, по дорозі заїхала в аптеку, забрала та помчала до мами.

Блондинка зайшла у двір і швидким кроком підійшла до дверей.

Немолода красива жінка вибігла до дочки, обняла її міцно-міцно і все говорила-говорила, яка у неї чудова дівчинка, яка ж розумниця, що купила мамі Клімадинон, адже симптоми «пішли», вона може спокійно гуляти і не боятися, що запаморочиться голова, тепер вона відчуває себе чудово, вночі спить, як немовля і легко встає вранці, настрій чудовий, а на городі вже з'явилися перші сходи.

Довго горіло світло в будинку, вони пили чай і розмовляли, як 2 подружки, а потім звернувшись в ковдру дивилися комедію та сміялись, як тоді, в дитинстві.

Пізно ввечері, обіймаючи маму вручила їй коробочку Клімадинон і поїхала додому задоволена, що 2 місяці тому прийняла правильне рішення.

 

На правах спонсорства

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини