RU

NOVUS запускає Viber Бот p

04.11.2019, 14:33
NOVUS запускає Viber Бот - Фото

На правах рекламы

Тепер кожен покупець NOVUS зможе миттєво дізнаватися актуальну інформацію про новини мережі, акції та слідкувати за своїми покупками. Мережа NOVUS запустила Viber чат-бот.

Viber бот поєднає в собі дисконтну картку, інформаційний центр із новинками й акціями та можливість отримати відповіді на питання клієнтів. NOVUS бот можна буде знайти у паблік акаунтах Viber та доєднатися до нього.

Смарт платформа NOVUS Viber бот функціонуватиме на базі Corezoid. Хмарна операційна система вирішуватиме питання будь-якої складності у режимі реального часу та слугуватиме надійним захисником особистих даних користувачів. 

Ще одним приємним бонусом боту стане сканер цін. Щоб дізнатися вартість товару, вже не потрібно шукати локальні сканери. Смарт-помічник дозволятиме відсканувати штрих-код товару та отримати повну інформацію про вартість продукту у мережі магазинів NOVUS.

До того ж, віртуальна картка надає можливість відмовитись від пластику і не носити картку з собою. А ще це турбота про навколишнє середовище, адже для свого виготовлення вона не потребує використання паперу чи пластику.

Новий покупець отримує карту без порогів і умов, вказавши просто дату свого народження. Покупці, у яких є карта, під час реєстрації просто вказують номер або сканують штрих-код.

Кожен покупець зможе написати у NOVUS Viber про те, що хвилює, надихає та отримати оперативну відповідь.

NOVUS Viber бот – це лише перший крок у діджитал-планах компанії. У майбутньому можна очікувати розширення функціоналу кібер-помічника з урахуванням життєвого циклу покупця та аналізу його купівельних переваг. Чіткий контроль витрат, лише актуальні пропозиції,  зміцнення захисту інформації, розробка унікальних акційних кампаній – все це можливо з  NOVUS Viber бот.

Плюси NOVUS Viber бот: 

  • Отримання цифрової картки без скачувань гігабайтних додатків.
  • Проста у використанні, універсальна (надається усім, незалежно від суми чека) та зручна. NOVUS обладнав касові місця спеціальними сканерами, які дозволятимуть зчитувати електронну карту.
  • Дозволяє відслідковувати витрати, дізнаватися інформацію про останні чеки, керувати особистими даними, контролювати бонуси на рахунку.

Швидке посилання на NOVUS Viber бот  http://tinyurl.com/y2q3kuco

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини