RU

NOVUS довів відповідність міжнародним стандартам якості p

11.12.2020, 13:46
NOVUS довів відповідність міжнародним стандартам якості - Фото

На правах спонсорства

Мережа супермаркетів NOVUS успішно пройшла наглядовий аудит на відповідність міжнародним стандартам ISO 9001:2015 – системи управління якістю, а також ISO 22000:2018 – системи управління безпечністю харчових продуктів і виробництва. NOVUS – одна з перших мереж, хто отримав сертифікат версії 2018 року. А вперше компанія отримала сертифікат у 2012 році – ISO 9001: 2007.

"Аудит проводиться у магазинах "всліпу", тобто вибірково. Отже, у нас немає змоги заздалегідь підготуватись до етапів перевірки. Стан магазинів на момент аудиту такий самий, яким щодня бачать його наші покупці. Сфера аудиту –  виробничі процеси, які стосуються життєвого циклу продукції: приймання продукції від виробника, реалізація, виробничі приміщення, торговий центр, склади, дератизація, дезінфекція, а також обізнаність персоналу виробництва і торгового залу у питаннях санітарії та гігієни. Дотримання міжнародних стандартів якості – пріоритет у роботі нашої мережі. Щороку ми доводимо своє турботливе ставлення до клієнтів. У наших магазинах не потрібно вагатись щодо безпечності, якості і свіжості продукції, адже наша велика і професійна команда стоїть на варті і контролює, аби усі процеси були налагоджені і відповідали найвищим стандартам продуктового рітейлу", – кажуть у прес-службі компанії.

Олена Чос – керівник відділу контролю якості NOVUS: "Відповідність вимогам міжнародних стандартів вимагає чітко дотримуватись інструкцій, прописаних міжнародною організацією ISO, яка акредитована в більшості країн світу. Дані вимоги змушують нас неухильно і безперервно стежити за якістю і безпечністю продукції та послуг, які ТОВ "НОВУС Україна" надає нашому споживачеві. На сьогодні сертифікація має добровільний характер. Це власна ініціатива компанії слідувати вимогам міжнародних стандартів, що стосуються декларування високої якості та безпеки продукції та послуг.

Хочемо висловити подяку всім співробітникам компанії та фахівцям відділу якості за злагоджену і якісну роботу. Ми продемонстрували аудиторам, що інтегрована система управління якістю функціонує не на папері, а на ділі".

 "Ми плідно працюємо, удосконалюємось, запроваджуємо нові шляхи комфортної покупки, тому кожен рік доводимо спроможність надавати послуги найвищої якості згідно міжнародних вимог, оновлюючи сертифікацію ISO. Цього року 9 магазинів NOVUS були під пильним наглядом комісії, і ми дуже раді, що в черговий раз змогли довести свою надійність. Вітаємо всю відповідальну і працелюбну команду NOVUS!", – діляться в мережі.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини