RU

Новий магазин КОСМО на Майдані Незалежності p

26.10.2018, 10:48
Новий магазин КОСМО на Майдані Незалежності - Фото

На правах реклами

Новий КОСМО - це великий магазин нового формату в дуже зручному місці, прямо на виході зі станції метро Майдан Незалежності.

Маркетинг директор Суматра-Лтд, Надія Гануліч-Манукян щодо відкриття нового магазину зазначила: «В сучасному світі для людей найголовніше – це час і зручність з однієї сторони та бажання отримувати цікавий досвід і нові враження з іншої. Світ розвивається все швидше, навантаження все більше, а вільного часу все менше. І в цей цінний відрізок вільного часу дуже хочеться робити покупки не як обов’язок, а отримувати задоволення від процесу, розважатися. Саме тому, ми відкриваємо наші магазини так, щоб це було максимально зручно і, щоб кожна покупка радувала, розважала, робила кращим життя наших клієнтів та здійснювала їх бажання. Ми старалися відкрити справді гарний магазин, адже це Майдан, саме серце столиці. А КОСМО на Майдані – це серце нашої мережі. Як бачите, нам це вдалося».

Про здійснення бажань свідчить і свято на честь відкриття нового КОСМО. На Майдані Незалежності гостей зустрічали ходулісти з величезними повітряними кулями, біля самого магазину – міми і квіти, а в магазині – повітряні кульки, привітний персонал та безліч акцій, знижок і подарунків. Особливі сюрпризи були і для учасників програми лояльності Космо-клуб.

Про КОСМО. КОСМО – це національна мережа магазинів краси та здоров'я, заснована у 2000 році ТОВ "СУМАТРА-ЛТД". На сьогодні мережа налічує 106 магазинів та 28 аптек в 28 містах України.

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини