RU

Новий glo™ hyper+ пропонує преміальний дизайн та смак без компромісів p

27.04.2021, 10:00
Новий glo™ hyper+ пропонує преміальний дизайн та смак без компромісів - Фото

На правах реклами

glo™ призначений для повнолітніх споживачів тютюну або нікотину

glo™ представив новинку для тих, хто прагне підкреслити свій стильний образ та бажає відчути яскравий та насичений смак.

glo™ hyper+ представлений у чотирьох елегантних кольорах, а поєднання текстур надає пристрою преміальний вигляд.

Девайси glo™ створені для сучасних повнолітніх споживачів нікотину, які цінують не тільки смакові відчуття, а й слідкують за розвитком технологій та трендами. За останні два роки компанія представила споживачам ряд технологічних новинок, серед яких девайс glo™ pro – пристрій, де вперше в Україні було представлено інноваційну індукційну технологію нагрівання тютюну. 

Вже у 2020-му з’явився новий формат девайсів – оновлений, прогресивний glo™ hyper. Разом із ним компанія розробила лінійку тютюнових стіків neo™* нового формату для більш насиченого смаку та з широким асортиментом смакових варіацій. 

Цього року бренд підготував чергову яскраву новинку – стильний девайс glo™ hyper+ з оновленою палітрою кольорів корпусу та довершеною комбінацією текстур. Металевий корпус девайсу hyper+ гармонійно поєднується із глянцевою панеллю, яка розташована збоку пристрою. Досконалі лінії корпусу glo ™ hyper+ та витончене поєднання текстур надають девайсу преміальний вигляд.

До нової лінійки увійшли чотири кольорових рішення – елегантний чорний, довершений синій, бездоганний білий та вишуканий золотий. Кожен із кольорів здатен підкреслити індивідуальність користувача, а також стати гармонійним довершенням його стилю.

Вперше в лінійці hyper палітра кольорів представлена пристроєм у золотому відтінку.

За новим сучасним дизайном та стильними відтінками ховається вже відома повнолітнім споживачам інноваційна технологія індукційного нагрівання тютюну glo™, що дозволяє отримати більш інтенсивний та насичений смак. У новому glo™ hyper+ збережено два режими: Стандартний та Буст.

Режим Буст сподобається поціновувачам яскравих смакових відчуттів. Стік у цьому режимі прогрівається швидше – протягом 15 секунд, а температура прогрівання є більшою, ніж у Стандарті, і становить 270 °С. Один сеанс використання триває 3 хвилини, і, що теж є важливим, кількість сесій без підзарядки для Стандарту та Бусту є однаковою.  

Для glo™ hyper+ використовують тютюнові стіки neo™* у форматі деміслімс. Завдяки цьому тютюновий післясмак стає більш яскравим та насиченим. До лінійки neo™ стіків входять різноманітні смакові варіації, тож обрати можливо як класичні тютюнові смаки, так і цікаві капсульні пропозиції.

*Тютюновмісні вироби для нагрівання не є цілком безпечними та викликають звикання.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини